Necati Galatasaray'a Dönecek Mi ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Galatasaray'a Dönecek Mi ?

Cevap: Necati Galatasaray'a Dönecek Mi ?

32 yasinda, gelirse 2-3 mac kötü oynarsa, yuhalanarak, islik yiyerek gider, bu yuzden gerek yok, sercani kazanmak lazim ayrica, yedek forvetimiz sercan olmali.

Efsane olabilecek bir oyuncuyu Adnan Sezgin gibi bir adama biz taraftar olarak harcattık. Necati lan bu, sırf Galatasaray'a gelebilmek icin Adanaspor'dan 100-150 bin Dolar gibi bir alacagından vazgecen Galatasaraylı Necati.

Efsane olabilecek bir oyuncuyu Adnan Sezgin gibi bir adama biz taraftar olarak harcattık. Necati lan bu, sırf Galatasaray'a gelebilmek icin Adanaspor'dan 100-150 bin Dolar gibi bir alacagından vazgecen Galatasaraylı Necati.

onu brak, adam oynadigi zamanlarda birsürü gol atmis bizde, istatistigi süperdi.

birde yasida süperdi yollanirken.

yürekten katılıyorum renktaşş sana .. yazık ettiler necatiye :(

onu brak, adam oynadigi zamanlarda birsürü gol atmis bizde, istatistigi süperdi.

birde yasida süperdi yollanirken.

Millet Necatinin son sezonunu agzında sakız ediyor nedense. Adamın o sezon kroniklesen bir omuz sakatlıgı vardı. Ertesi sezon ki sampiyonlukta insan uzeri oynamıstı bu oyuncu diger oyuncular gibi. Fizik olarak bi yerden patlak verdi, normaldir. Fakat bunların hepsi unutuldu. Hatta Kalli sezonunda Fenerli yoneticilerle gorusup, az kala Fenere gidecek olan Umit Karan'da unutuldu! Lincolnler, Linderothlar, SERVET'ler gelince Mondinin, Necatinin, Tomasın gidisini zerre tınlamadı taraftar.

Servet OLMAZ, Necati GITMEMELI diye bas bas konular actıgımı hatırlıyorum bu forumda.

Necati G.Saray'ı unutamıyor!

Necati Ateş'in Galatasaray aşkı bitmiyor. Futbol yaşantısını Antalyaspor'da sürdürmeye devam eden başarılı santrafor Necati Ateş, Galatasaray'a dönmeyi can-ı gönülden istediğini söyledi.

YUVAMA DÖNMEK İSTİYORUM

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan başarılı santrafor, Galatasaray'a transferiyle ilgili 'inşallah olur, yuvama dönmek isterim' dedi. Ateş Sarı krımızılı takıma ziyartinin sorulması üzerine, "Tamamen dostane bir ziyaretti. Transferle ilgili bir görüşme kesinlikle değildi. Fatih Hoca'yı ve arkadaşlarımı ziyaret ettim. Ben Galatasaray'a gitmeyi can-ı gönülden istiyorum. İnşallah olur. Fakat şuana kadar böyle bir görüşme ya da girişim olmadı. Şayet olması durumunda da Antalyaspor yönetiminin transferimde sorun çıkarmayacaktır" dedi.

FATİH HOCA'NIN FARKI ORTAYA ÇIKTI

Konuşmasında G.Saray'ın yükselen performansını da değerlendiren Necati Ateş, "Geçen yıl büyük hayal kırıklıklarıyla geçen bir sezon oldu. Bugün o çok karamsar tablodan buralara gelindi. Burada Fatih Hoca'nın farkının çok önemli bir payı var. Ayrıca iyi bir başkan ve çok kaliteli bir yönetimin de yüzde yüz bir etkisi var. G.Saray şampiyonluk için mücadele ediyor. Henüz çok erken ama ben Galatasaray'ın bu yüksek temposunu devam ettireceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

BURSA'YA YENMEK İÇİN GİDECEĞİZ

Antalayspor'un yapacağı son iki maça çok iyi hazırlandıklarını ifade eden Ateş, "Geçen sezona göre hedeflerimizden uzağız. Ama birşey söylemek için henüz daha erken. 10 maçlık bir periyot biraz sıkıntılı geçti. Benim sakatlığım vardı; 3-4 hafta oynayamadım. Şuan takımımızda sakat ve cezalı oyuncu yok. Bu hafta çok iyi hazırlandık. Bursa'ya yenmek için gideceğiz" dedi

necati yi severim ama ayriliklardan sonraki tekrar birlesme pek yürümüyor ...

Anladığım kadarıyla Fatih Terim yabancı kontenjanını forvetten farklı bi mevkide kullanmak istiyor. (Özellikle sol açık olarak düşünüyorum)

Başkanımızın "Avrupa'da santrafor olarak tabir edilen mevkiler için çok yüksek transfer bütçesi gerekiyor" gibi bir lafı da vardı zaten.

Burak Yılmaz'ı alamayacağımıza göre, şuan alınabilecek en iyi isim Necati.

Zaten ŞL'de olmayan bir klübün daha fazlasına ihtiyacı da yok. Bize yarım sezonluk bir Necati iyi gelir.

Zaten kendisini gösteremediği sürecede yedek klübesinin değişilmez ismi olacaktır.

Cenk, Mevlüt veya Muhammet diyorum hala..

Necati'yi severim ama bu üçlüden biri daha iyi olur su an için.

bende severim necatiyi ama bu saatten sonra ne kadar faydalı olabilir.. sercanın cezasıda kakltı galiba ona biraz şans vermek lazım

Üst Alt