Necip Uysal mı? Emre Çolak mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necip Uysal mı? Emre Çolak mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Necip Uysal mı, Emre Çolak mı?

İkisi beraber oynasa en güzeli ama illa karşılaştıracaksak, Necip şu anda ligi kaldırabilecek düzeyde, Emre değil.

O yüzden Necip.

Necip çok çok çok çok iyi bir futbolcu...

Emre Çolak ise 4 yıldır aynı...Aynı fizik, aynı pas, aynı cılız vuruşlar, aynı çelimsizlik.

Ben Emre Çolak'ta bir ekstra göremiyorum artık.17 yaşındayken güçlenirse bir şeyler olabilir diyordum ama adamın güçleneceği yok.

Emre Çolak özellikle Nisan-Mayıs ayında oynadığı maçlarda çok etkiliydi. Attığı paslar harikaydı. Mustafa Sarp'da da fizik var, ama fizik demek futbolcu demek değildir. Emre'nin oyun zekası çok iyi. Fatih Terim'le iyice işlenip iyi yerlere gelecektir.

Pozisyonları farklı zaten oyuncuların. Muhammet ve Emre'yi karşılaştırırsan anlarım da Emre Çolak Necip gibi libero değil ki.

O dediğimi objektif bakan herkes söyler zaten.Renk körü olmuşun kardeş siyah beyaz dışında renklerde var.

Haklısın iki güzel pas attığında genç oyuncuları hemen wonderkid ilan etmek objektifliktir. Olacak, yapacak, edeceklerle bu işler olsaydı Sergen YALÇIN ismi dünya futbol tarihine altın harflerle yazılırdı. Keşke Emre fiziki yönünü ve oyun bilgisini geliştirsede bu tip bir soruya gönül rahatlığıyla gak guk etmeden Emre diyebilsek. Zaten oldum olası anlamamışımdır, GALATASARAY' da oynuyorsun, işin futbol ve arkanda milyonlar var. Yahu çalış, geliştir kendini kulüpten hoca iste olmadı git paranla tut getir. Bir senelik ciddi ve profesyonel bir çalışma sonucunda STSL' de ki en iyi birkaç oyuncudan biri olabilecek yeteneğin varken niye geliştirmezsin kendini?

Emre daha yetenekli ama Necip daha seri gelişim gösteriyor. Yine de Emre için pek ümitliyim. ;)

aynı tür oyuncular değil aslında ama şu anda necip bjk'de as kadroda oynayabilecek düzeyde emre ise henüz değil :(

Necip fırsatları iyi değerlendirdi ve az biraz da olsa kadroda yeri var. Emre sıska henüz, daha sağlam oynaması lazım. Gençlerimizde güç ve dayanıklılık sıkıntısından çok söz edilmeye başlandı şu son günlerde. Çalışmıyorlar mı, napıyorlar?

necip fm in altın çoçuğuydu geçen yıl emre çolak ta öyleydi ama 2011 de düşürmüşlerdi ikisinide biraz, mevkileri farklı necip box to box tabiri oyuncu emre ise playmaker..

Necip sakat olmadığı sürece A takımla daha çok maç yapıyor. Fernandes'li Ernst'li bir ortasahada kendine yer bulabiliyor. Bu anlamda kesinlikle Necip. Ama Emre Çolak 'dan da o kadar ümitliyim ki. Tek ihtiyacı olan bir Konya deplasmanı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt