Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri.. - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri..

Cevap: Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri..

Geldim :) Konu Hakkında yorumumu yaptım !

En ufak provakasyona Sebeb olacak ! Küfür , aşagılayıcı Harekette buLunmadım :)

Ama sizin tarafınızdan Her Nedense Küfür ediliyor...!

Kötü Söz Sahibinindir diyelim ve geçelim :)

Buraya gelip yorum yazmayacaksınız.6 kasım,Atatürk fenerliydi falan iyice yerin dibine giriyorsunuz bu forumda.Daha fazla hakaret görmeden yüzünü yerden al git

Cevap: Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri..

Buraya gelip yorum yazmayacaksınız.6 kasım,Atatürk fenerliydi falan eziktiniz iyice yerin dibine giriyorsunuz bu forumda.Daha fazla hakaret görmeden yüzünü yerden al git

Atatürk Fenerli gibi Birşey mi Dedim Ben ! Hayır olabilirde Ben Demedim ;

Her Neyse Ben yorum yaptıkca !

aa Bu FenerBahce'li ;

aa Tahrik Sebebi ;

aa Şutlanacaksın :) vs.. vs.. :) Şurada yaklaşık 10 msjım var en ufak hakaret etmedım ama :)

Fenerbahce'lı oldugum için yeterince Hakaret yedım...!

aa Bu FenerBahce'li ;

aa Tahrik Sebebi ;

aa Şutlanacaksın :) vs.. vs.. :) Şurada yaklaşık 10 msjım var en ufak hakaret etmedım ama :)

tabi aranızda Seviyeli Galatasaray'lı arkadaşlarda vardır umarım onlara Denk gelirim bidahaki sefere :) iyi akşamlar.

çakala bak çakala aklınca bizi keklemeye çalısıyo.edebiyattan anlıyosun len .aklınca burda seviyeliyim diye geçinip laf sokucaksın GALATASARAY a he .vay vay vay hadi bakim naş

Renkdaş süper yazmışsın.

En önemlisi ise Galatasaray cidden bir kültürdür. Yaşamın kendisidir kökleri Yüzyıllara dayanır. Traftar kulüp arası büyük bir duygusal bağ vardır. Elit insanlar GS de yetişmiştir.

Fener de ise olay PARAMIZ var herkesi satın alırız en büyük biziz !! Geleni ezeriz geçeriz vs..

O nedenle fener hala satışlarıyla övünür,, Anadolu da fakir ama sevgi dolu halk GS mizi kucaklerken fenere karşı büyük bir tepki nefret vardır. Bunun da zirveye çıkaran Aziz Yıldırım olmuştur. fener zenginler kulübü GS ise cidden halk takımıdır.

En basit bilet fiyatları bile bunu gösterir. GS 30 TL 20 binlik stat. Fb 52 bin kişi 66 TL :))

aa Bu FenerBahce'li ;

aa Tahrik Sebebi ;

tabi aranızda Seviyeli Galatasaray'lı arkadaşlarda vardır umarım onlara Denk gelirim bidahaki sefere :) iyi akşamlar.

civciv im hadi bakalım sen yuvana uç.burda aslanlara yem olma.bu siteye üye olurken ne kadar basit üye oldun demi.hani bir zorluk çekmedin.sizin ne olduğunuz angut.com dan belli.ben üye olmak istesem olamıyorum.neden,çünkü email adresinizi bile ücretli istiyonuz.artı olarak 16 yaşından büyük adam yok galiba.yorumların alayı çocukca.heralde sende bu durumdan kendini buraya attın.biraz örnek al,angut.com daki bebelere,fikirsizlere anlat olurmu...

aa Bu FenerBahce'li ;

aa Tahrik Sebebi ;

Sen önce antuya girip bize pkk yakıştırması yapanlara HADDİNİ BİLDİR öyle gel buraya yorum yap.Şimdi yüzsüzlÜk etme.

Gerekli düzenlemeler yapılıp konu yorumlara açılmıştır. Biraz daha sakin bir şekilde yorumlarınıza devam edin lütfen.

(E. Yılmaz)

En büyük oLan Hiçbir zaman Çekilmez , istenmez , Sevilmez !

Buna En GüzeL Örnek ;

Bizim Büyük oLmamızın En büyük Sebebi Şudur ;

Sporun yaşayan en eski tarihçilerinden birisi olarak Veli Necdet Arığ vermiştir :)

13.10.2008 tarihinde Anadolu Ajansı muhabirine şu açıklamaları yaptı. "Kurtuluş Savaşı başlangıcında Atatürk kulüplere yer altına inilmesi talimatını verdi ve gizli lider de Mareşal Fevzi Çakmak`tı. Yer altına inilmesi talimatına uyan 2 kulüp var. Birisi Fenerbahçe, diğeri Altınörs İdman Yurdu yani şimdiki Ankaragücü. İkisi indiler ve ikisi beraber çalışmalar yaptılar. 69 vapur dolusu cephane kaçırdılar Kocaeli yoluyla Ankara`ya. İşgal güçlerinin çöplüklere yığdıkları cephaneleri de bizimkiler buldu. Alıp götürürken yolda önünü kestiler. Daha sonra işgal kuvvetleri Fenerbahçe kulübünü bastılar, çatışma oldu orada. Fenerbahçe`nin A takım kadrosunda oynayan 3-4 futbolcu da şehit düştü. Daha sonra da Ankaragücü kulübünü bastılar, ancak onlar daha önceden haber almıştı ve ayrıldılar. Bir tek kulüp çaycısı Hamdi Baba vardı. Hamdi Baba`yı aldılar, gittiler ve Hamdi Baba`dan sonradan hiçbir haber alınamadı. Şimdi bana Fenerbahçe ve Ankaragücü`nden başka bir kulüp `Kurtuluş Savaşında bizim de şehidimiz var` diyebiliyorsa en yükseğe çıkar atarım kendimi." :2_thumbs_up_-_anima

Yazıyı okusaydın cevabını alırdın. Okumadan bir hışımla lütfen yorum yapmayın. Hem zor durumda kalıyorsunuz hem de ceza alıyorsunuz.

Kendi gerçeklerini toplumun tamamının düşünceleri gibi varsayma. Savunma mekanizması olarak biz en büyüğüz diye bizi sevmiyorlar zihniyeti. (Neye göre en büyüksün? Örneğin; hangi kupada Galatasaray'dan öndesin? Manchester United İngiltere'nin en büyüğü, peki İngiltere'de neden herkes Chelsea'dan nefret ediyor hiç düşündün mü? Seni yenmek isteyen takımlar Galatasaray'ı da yenmek istemezler mi?)

Konuyu ben açtığım için sorumluluk hissederek bir şeyi tekrar hatırlatmak istiyorum. Sırf polemik doğmasın diye yazıda fenerbahçe taraftarlarının analizini yapmadım. (Ki istesem burası Galatasaray Forumu deyip yapardım.) Başlıkta da site yönetimin ilkeleri uyarınca nefret yerine antipati kelimesini kullandım. Zaten yazdıklarım genel, bilindik değerlendirmeler. Ben kendi üslubumca madde madde sıraladım. Bu başlığı fenere sövme değil eleştiri başlığı olarak görelim. Fenerli arkadaşlar da yorumları ve yazıyı kaldıramayacaksa lütfen hiç bir şey yazmasın.

Konuyu açan Semih Bey'in tespitleri son derece doğru. Bir tek Ali Şen ile ilgili düşüncelerine katılmadığımı belirtmeliyim.

Evet Ali Şen'de zamanında şimdiki yönetimin tavırlarına benzer hareketlerde bulunmuştur. Bu doğru. Ancak Ali Şen seviyeyi hiç bu kadar düşürmemiştir. Onun zamanında iki kulüp şimdiki kadar birbirinden nefret etmemiştir. '' Bir gün bir uçak inecek, içinden Avrupa Şampiyonu Fenerbahçe çıkacak '' sözü en azından vizyonunu gösterir ( O uçaktan inen biz olduk kusura bakmasın ) Kim ne dersin Ali Şen benim için gerçekten bir başkandı. Aynı Güven Sazak gibi.

Aziz Yıldırım'ın tarihin en çok Galatasaray Şampiyonluğu gören başkanı olması, Galatasaray'ın onun başkanlığı döneminde UEFA ve Süper Kupayı kazanması kuşkusuz Aziz Yıldırım ve tayfasını çılgına çevirmiştir. Üstüne bir de Galatasaray'ın Türkiye Kupasında Fenerbahçe'yi 3.5'a katlaması Fenerbahçe açısından pişmiş aşa su katmıştır.

İki kez başkanlığı bırakıp tekrar dönmesi, alakalı ya da alakasız her konuda bize göndermelerde bulunması, Türk Spor tarihinin en büyük başarısını tesadüf olarak nitelendirmesi tüm bu ezikliğin vermiş olduğu davranış psikolojisidir.

Allahtan her sene bizi Kadıköy'de yeniyorlar da kendileri için bir avuntu sebebi oluyor. Şayet bu konuda da bir üstünlükleri olmasaydı iki kulüp arasındaki bugünkü olumsuz durumun çok daha kötü bir noktada olması kaçınılmazdı.

Konuyu açan Semih Bey'in tespitleri son derece doğru. Bir tek Ali Şen ile ilgili düşüncelerine katılmadığımı belirtmeliyim.

Evet Ali Şen'de zamanında şimdiki yönetimin tavırlarına benzer hareketlerde bulunmuştur. Bu doğru. Ancak Ali Şen seviyeyi hiç bu kadar düşürmemiştir. Onun zamanında iki kulüp şimdiki kadar birbirinden nefret etmemiştir. '' Bir gün bir uçak inecek, içinden Avrupa Şampiyonu Fenerbahçe çıkacak '' sözü en azından vizyonunu gösterir ( O uçaktan inen biz olduk kusura bakmasın ) Kim ne dersin Ali Şen benim için gerçekten bir başkandı. Aynı Güven Sazak gibi.

Aziz Yıldırım'ın tarihin en çok Galatasaray Şampiyonluğu gören başkanı olması, Galatasaray'ın onun başkanlığı döneminde UEFA ve Süper Kupayı kazanması kuşkusuz Aziz Yıldırım ve tayfasını çılgına çevirmiştir. Üstüne bir de Galatasaray'ın Türkiye Kupasında Fenerbahçe'yi 3.5'a katlaması Fenerbahçe açısından pişmiş aşa su katmıştır.

İki kez başkanlığı bırakıp tekrar dönmesi, alakalı ya da alakasız her konuda bize göndermelerde bulunması, Türk Spor tarihinin en büyük başarısını tesadüf olarak nitelendirmesi tüm bu ezikliğin vermiş olduğu davranış psikolojisidir.

Allahtan her sene bizi Kadıköy'de yeniyorlar da kendileri için bir avuntu sebebi oluyor. Şayet bu konuda da bir üstünlükleri olmasaydı iki kulüp arasındaki bugünkü olumsuz durumun çok daha kötü bir noktada olması kaçınılmazdı.

Ali Şen'in döneminde Kadıköy'de "Cimbom Seni de Seni Seveni de Sevmiyoruz" diye sahanın içinde gezdirilen ve bizim tribünün önünde dakikalarca tutulan pankartları bilirim. Zaten o pankartı gördüğümden beri ben de fb antipatisi başladı. O güne kadar Avrupa'da filan desteklerdim feneri. Ali Şen'in üslubu Aziz Yıldırım'dan beterdir. Al birini vur ötekine... Ama Aziz Yıldırım Ali Şen'den daha tehlikelidir demek istiyorsan buna kesinlikle katılırım.

Bütün kulüp ve bütün taraftarlar olarak provakasyonda profosyonel olmaları.

1 tane bilinçli Fenerbahçe'li görmedim hayatımda. Akrabalarım dahil :)

Nerde bir kavga orda Fenerbahçe'nin mutlaka adı ve parmağı var.

Türk sporunda temizlenmesi malesef zor olan kara bir lekesiniz (!)

Ali Şen mi ?

Hagi beş para etmez futbolcu diyen adam mı ?

Uefa tesadüf diyenle ne farkı var ?

2s7ti8i.jpg

Ali Şen'in döneminde Kadıköy'de "Cimbom Seni de Seni Seveni de Sevmiyoruz" diye sahanın içinde gezdirilen ve bizim tribünün önünde dakikalarca tutulan pankartları bilirim. Zaten o pankartı gördüğümden beri ben de fb antipatisi başladı. O güne kadar Avrupa'da filan desteklerdim feneri. Ali Şen'in üslubu Aziz Yıldırım'dan beterdir. Al birini vur ötekine... Ama Aziz Yıldırım Ali Şen'den daha tehlikelidir demek istiyorsan buna kesinlikle katılırım.

Benim için o pankartın şimdiki yönetimin yediği nanelerin yanında bir hiç olduğunu belirtmeliyim.

Dediğim gibi Ali Şen'in de buna benzer hareketleri, eylemleri vardı. Buna katılıyorum. Ama şimdiki yönetim gibi belden aşağı vurmazdı o. Antipatikti ama harbi adamdı. Neyse oydu. Aziz Yıldırım bu ülke futbolundaki kaosun, nefretin en büyük sebebidir. Asıl tehlike de burdadır.

Benim için o pankartın şimdiki yönetimin yediği nanelerin yanında bir hiç olduğunu belirtmeliyim.

Dediğim gibi Ali Şen'in de buna benzer hareketleri, eylemleri vardı. Buna katılıyorum. Ama şimdiki yönetim gibi belden aşağı vurmazdı o. Antipatikti ama harbi adamdı. Neyse oydu. Aziz Yıldırım bu ülke futbolundaki kaosun, nefretin en büyük sebebidir. Asıl tehlike de burdadır.

Ne diyeyim sen de haklısın. Ali Şen döneminde aleni yapılıyordu. Benim dediğim pankart Ali Şen'in izniyle (emriyle) saha içinde gezdirilmişti. Aziz Yıldırım bu tür organizasyonları daha sinsi yapıyor.

Güntekin Onay (%100 Futbol Programında Rıdvan Dilmen'e): "Bu hafta çok temiz geçti hocam. Kavgasız, gürültüsüz, güzel futbol, hoş görüntüler."

(Fenerbahçe'nin Ankaraspor maçı dolayısıyla bay geçtiği hafta. Galatasaray - Diyarbakır maçı sonrası)

Tesadüf mü?

Güntekin Onay (%100 Futbol Programında Rıdvan Dilmen'e): "Bu hafta çok temiz geçti hocam. Kavgasız, gürültüsüz, güzel futbol, hoş görüntüler."

(Fenerbahçe'nin Ankaraspor maçı dolayısıyla bay geçtiği hafta. Galatasaray - Diyarbakır maçı sonrası)

Tesadüf mü?

No Fener No Fight!

Üst Alt