# Nei - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nei

Cevap: # Nei

Vay be.Garip bi taraftar profili.

Daha sabah Lauro transferine o kim lan deniliyordu.Şimdi yine o kim lan denilebilecek bir isim videolardan beğeniliyor,FM'den profiline bakılıp onay veriliyor.Olm bu kadar balık hafızalı olmayın lan.

Haklisin ama videoyu sonuna kadar izleyince anlasiliyor kaliteli oldugu sarbi'nin boyle bi videosu oldugunu sanmiyorum, ayrica sabri'nin ortalarindan sonra bu adamin ortalari ilac gibi geldi.

Haklisin ama videoyu sonuna kadar izleyince anlasiliyor kaliteli oldugu sarbi'nin boyle bi videosu oldugunu sanmiyorum, ayrica sabri'nin ortalarindan sonra bu adamin ortalari ilac gibi geldi.

katılıyorum arkadaşım sana. bu adamın sırf ortalarından bir video yapılabilir. fakat sabrinin ortalarından video yapmaya kalksan tribün belgeseli gibi olur.

Bu adam sabriden bikaç gomlek ustun bi sagbek.Sabrinin bu adama gore tek ustun ozelligi hızı olabilirki sabri hızını doğru olarak kullanamadıgı için pek bir şey ifade etmiyor.Bu adam futbolu bilerek oynayan bi sag bek.Nerde pas atılır nerde orta yapılır nerde calım atılır biliyor.Ve özellikle ortaları pasları baya iyi bir oyuncu.Gelirse sabrinin yedegi olmaz zaten.Tek sorunu yabancı olması yoksa bize cok katkı saglar.

ismi ilginc :D

gerek yok , sag bekte Sabri var, yedek icinde kontenjan harcanmaz. Zaten vasat bir oyuncudur herhalde.

Yedek otursun diye yabancı oyuncu alınmaz özellikle kontenjan olayı varken. Videolardan fena oyuncu izlenimi vermesede saha ici 6 saha dısı sınırsız olayı falan cıkarsa kadroya katılır öbür türlü sol beke caglarla baltayı yeterli görüp sag bekte sabriyi yetersiz görmek miyop olmak anlamını tasımaktır

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arvaladze, birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu... Türkiye'de sosyal video paylaşım sitesi olan youtube'dan oyuncu izleyerek transfer yapan takımlar bile olduğunu belirten Şota, "Acı verici bir şey, ama ne yazık ki durum bu. Bir dönem youtube kapalıydı. Kapalı olmasaydı kim bilir neler olurdu" dedi.

A.Madrid (Forlan,Reyes,Ujfalusi) ,Lyon (Ederson,Kalström,Pjanic) paketi derken,birde İnternationel (Lauro,Nei) paketi çıktı. :D

Üst Alt