Nene Beşiktaş'ta İddiası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nene Beşiktaş'ta İddiası

Cevap: Nene Beşiktaş'ta İddiası

Gelirse bu yıl ciddi anlamda kıskanacağım,keşke bize gelseydi diyeceğim tek transfer olur Türk takımlarına gidenlerden.

İnşallah gelmez.

Iyidir ya bosverin. Besiktas´in böyle ezik ezik kalmasi üzüyordu beni :) Hosuma gidiyor iyi oyuncular Türkiye´ye geldigi zaman.

kesin bir şey yok bence alamazlar

Bende öyle düşünüyorum. Nene takımdan ayrılacaksa ve bonservisini alarak yapabilecek durumdaysa bunu zamanında yaparlardı diye düşünüyorum.

Üstelik dün yöneticilerinin açıklamaları sports tv de altyazı olarak verildi: "Almeida takımda kaldı. Bu durumda drenthe yi alabiliriz. Kendisiyle daha önce bir anlaşma sağlamıştık. Bu transfer en kısa sürede netleşebilir"

nene yi almadiysak bu kesinlikle f.terimin sacma sapan veto olayi yuzunden olmustur baska aciklamasi yok.ben sagsen f.terim oldugu surece dunya capinda buyuk yildizlari parcali forma altinda gorecegimize inanmiyorum.takimin dengesi klubun parasi falan demekten icimizi karartilar

ligtv:Beşiktaş, Brezilyalı futbolcu Nene ile yıllığı 1.7 milyon euro'ya iki yıllık anlaşma sağladı. PSG ile bonservis konusundaki küçük pürüzün giderilmesine çalışılıyor.

küçük pürüzler:coffee:

nene yi almadiysak bu kesinlikle f.terimin sacma sapan veto olayi yuzunden olmustur baska aciklamasi yok.ben sagsen f.terim oldugu surece dunya capinda buyuk yildizlari parcali forma altinda gorecegimize inanmiyorum.takimin dengesi klubun parasi falan demekten icimizi karartilar

İyi de dünyaca ünlü yıldızlar bize de BJK'ye de bundan önce geldi de ne oldu? Anlamadımki başarı mı istiyorsunuz yıldız transferi mi?

Üst Alt