Neslican Tay Hayatını Kaybetti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neslican Tay Hayatını Kaybetti!

Mekanı cennet olsun... Uzun süredir sosyal medyadan takip ettiğim birisiydi. Kanser denen illet, yakaladığı zaman bırakmıyor malesef... Yoğun bakıma kaldırıldığında, içten içe tahmin ediyordum bu acı sonu. 2017 yılında bir kuzenimi, 2018 yılında bir başka kuzenimi kanserden kaybettim. Ki 2017 yılında kaybettiğim kuzenim benim gözümde öz abim gibiydi. O yüzden yakından biliyorum bu süreci.
Allah kimseye yaşatmasın diyebilirim sadece...

Mekanı cennet olsun... Uzun süredir sosyal medyadan takip ettiğim birisiydi. Kanser denen illet, yakaladığı zaman bırakmıyor malesef... Yoğun bakıma kaldırıldığında, içten içe tahmin ediyordum bu acı sonu. 2017 yılında bir kuzenimi, 2018 yılında bir başka kuzenimi kanserden kaybettim. Ki 2017 yılında kaybettiğim kuzenim benim gözümde öz abim gibiydi. O yüzden yakından biliyorum bu süreci.
Allah kimseye yaşatmasın diyebilirim sadece...
Başın sağolsun, Allah rahmet eylesin. Ölümün olduğu yerde her şey boş.

Ben böyle pozitif insan görmemiştim. Gerçekten çok fazla üzgünüm..

Kaybedersem de savaşarak kaybederim demişti. Ölüm bir insana bu kadar mı yakışmaz.

Üzücü, böyle bir lanetle iyi bile yaşadı denebilir, en azından denedi açıkçası takdir edilesi bir duruş gösterdi, benim gözüm yemezdi.

Üst Alt