Neustadter: "Eşcinsellik, dünyanın en normal şeyi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neustadter: "Eşcinsellik, dünyanın en normal şeyi"

Farkında mısınız bu tip konular @Mehmet Arslaner Abi’nin sevdiğin birine “iyi ki varsın” diyebilirsin dediği günden beri çoğalmaya başladı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Alakası yok sevgili dostum M. Kaya bu vurdurma, kendini tenhada elletiyordur vs gibi lakırdılar bir GSC klasiğidir. Ama doğru ama yanlış, bir şekilde adeta kültür halini almış bize de saygı duymak düşer aksi ırkçılık faşizm karışımı bir şeye tekabul eder. Nasıl bayramlarda sabah ziyaret ettiğin insanlar anlamsız bir şekilde ertesi gün iade ziyareti yapıyor ve bu sana normal geliyorsa buna da karışamazsın, artık kendine bir çeki düzen ver bu faşizan tavrından bıktık.

Alakası yok sevgili dostum M. Kaya bu vurdurma, kendini tenhada elletiyordur vs gibi lakırdılar bir GSC klasiğidir. Ama doğru ama yanlış, bir şekilde adeta kültür halini almış bize de saygı duymak düşer aksi ırkçılık faşizm karışımı bir şeye tekabul eder. Nasıl bayramlarda sabah ziyaret ettiğin insanlar anlamsız bir şekilde ertesi gün iade ziyareti yapıyor ve bu sana normal geliyorsa buna da karışamazsın, artık kendine bir çeki düzen ver bu faşizan tavrından bıktık.

GSC geleneklerini reddediyorum. Çok cinsiyetçi söylemler var ve buna itiraz ediyorum. Yıllardır mücadele ediyorum etmeye de devam edeceğim.

Şu bayramlaşmaya gelince. Bunu kendimi bildim bileli eleştiririm. Harbiden öyle bir manyaklık var. En azından diğer bayramda iade-i ziyaret yapın. Bir sen - bir ben...

Simdi konuyu ozetleyeyim..

hayatta hic gormedikleri, duymadiklari, dokunmadiklari Tanri'ya kosulsuz ve suursuzca inananlar...
Gozleriyle gordukleri, kulaklariyla isittikleri, elleriyle dokunabildikleri baska insanlari olduklari ve dogduklari sekil yuzunden asagiliyor.
Sanki hic dogup buyudukleri mahallede ust uste binmis orgy yapan kediler gormemis, yada ciyak ciyak miyavlamalarini hic 'duymamislar' gibi

hayatta hic gormedikleri, duymadiklari, dokunmadiklari Tanri'ya kosulsuz ve suursuzca inananlar...
Gozleriyle gordukleri, kulaklariyla isittikleri, elleriyle dokunabildikleri baska insanlari olduklari ve dogduklari sekil yuzunden asagiliyor.
Sanki hic dogup buyudukleri mahallede ust uste binmis orgy yapan kediler gormemis, yada ciyak ciyak miyavlamalarini hic 'duymamislar' gibi
Ersinciğim hoş geldin de her zaman ki gibi boş geldin :) Yahu ben manyak mıyım ki gördüğüm, duyduğum, dokunduğum bir yaradana inanayım :) Bir türlü din nedir ne değildir çözemedin :)

Not: Yaradanı görerek mi sevdik de seni görerek sevelim ersin :) Hürmetler...

Faaaaaggg

olm sen baharda ciyak ciyak miyavlayan dört ayaklı mısın.. O ne biçim örnek..
Bu işi de ateiste bağladın. Ramazana alıp veriyosun 2 gün sonra, canın çektikçe dinibütün olup çıkıyosun. bi de bakıon atiiist..
yazıtura mı atıyon yoksa...

Escinsellik normal falan degildir. Memelilerde iki cins vardir ve genetik yada agir sosyolojik bir deformasyon olmadigi sürece her memeli heteroseksüeldir.

Filhakika, escinsellik normal olmamakla birlikte mesrudur. Hangi nedenle olursa olsun escinsel bir bireye, diger bireylerden farkli davranilamaz, escinsel olarak cinselligini yasamasi -diger tüm bireylerin uymasi gereken genel ahlaki kaidelere uydugu sürece- engellenemez yada kisitlanamaz.

Bu kardesimiz escinsel midir bilmem ama Almanya'da escinsellik güzellemesi feci prim yaptigindan böyle bir ropörtaj vermis de olabilir.
Ersinciğim hoş geldin de her zaman ki gibi boş geldin :) Yahu ben manyak mıyım ki gördüğüm, duyduğum, dokunduğum bir yaradana inanayım :) Bir türlü din nedir ne değildir çözemedin :)

Not: Yaradanı görerek mi sevdik de seni görerek sevelim ersin :) Hürmetler...

olm sen baharda ciyak ciyak miyavlayan dört ayaklı mısın.. O ne biçim örnek..
Bu işi de ateiste bağladın. Ramazana alıp veriyosun 2 gün sonra, canın çektikçe dinibütün olup çıkıyosun. bi de bakıon atiiist..
yazıtura mı atıyon yoksa...

ciyak ciyak miyavlamalari ust uste binmis iken duyduklari hazzin sesleri

Soyle ornek vereyim eger ne alaka diye dusunuyorsan.

Bir sincap veya kopek hic bir zaman asna fisna yapan insanlari umursamaz. hatta ilgilenmez bile.
Biz ilgileniyoruz cunku kafamizdaki dusunceler insan hayatina gore evrildi. bak burada muhabettini bile yapiyoruz.

Bir sincap veya kopek hic bir zaman asna fisna yapan insanlari umursamaz. hatta ilgilenmez bile.
Biz ilgileniyoruz cunku kafamizdaki dusunceler insan hayatina gore evrildi. bak burada muhabettini bile yapiyoruz.
Ersin 5 vakit namaz kılıyorsun değil mi :) Köpek de arkadaşın ve tek başına yaşıyorsun :) Gerçekleri açıkla artık :)

T A M A M
Seni özgür bırakıyorum..

Ama halen arap olmadım...:unsure:

Üst Alt