Tier 1 - Nevzat Dindar: "Galatasaray, Tetê ile her konuda anlaşmaya vardı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Nevzat Dindar: "Galatasaray, Tetê ile her konuda anlaşmaya vardı"

Kendisini hiç izlemedim. Yönetim ileride ne gibi zararlar doğurabilir bu transfer onu araştırıyor. Oyuncu ile anlaşmışlar çoktan.

Ukrayna'da forma giyen oyunculara 1 seneligine kiralık başka bir takımda forma giyme şansı veriliyormuş. Geçen sene yarım sezon lyon, yarım sezon leicester'da forma giymis. Bu sezon içinde aynı hakkı tanışmışlar oyunculara. Arkadaşın sözleşmesi bu sene bittiği için o da aklınca fesh etmiş. Nasıl olsa 1 senem kaldı ondan sonra boşa çıkacağım.

Fifa bu durumlarda genellikle oyuncudan yanaymis. Büyük ihtimal bir engel olmayacaktır transferde ve kendisi parçalı formayı giyecektir.

Şimdi ben adamı hiç izlemediğim için yorum yapamıyorum. Bu durumda Zaniolo gidiyor mu? Ben zaniolo'nun kalmasını istiyorum. Neler yapabileceğini görmek istiyorum ama açıkçası serbest kalma bedeli olan 35 milyon euro'yu ödeyecek bir kulüp var ise kendisini takımda tutmanın anlamı yok. Bu fırsat bir daha elimize geçmez. Üzülürüz o ayrı.

Bir diğer endişem ise rashica'nin alınmaması olur. Bu adamın bize ne kattığını gördük. Takımı tanıyor, adaptasyon süreci olmayacak. Her türlü alınması gerektiğini düşünüyorum.

Nerede oynatacağız diyenlere ise: her oyuncu her maç oynayacak değil. 3 kulvarda mücadele edeceğiz. Senin kadron ne kadar zengin olursa o kadar çok başarı elde edersin. Kadron dar olursa hocanın nasıl olsa alternatifi yok. Beni oynatacak düşüncesinde olur oyuncuların. Bu da bizi başarısızlığa götürür.

pek mutlu olamadım ya, icardiyi kim besleyecek ki, zaha da tete de aynı tarz driplingle içeri kat eden skorer oyuncular. icardi için servis yapacak kanat oyuncusuna ihtiyacımız var. bilemedim nasıl bi kadro kuruyoruz. okan hocam ve yönetim her şeyi bizden iyi düşünüyor sonuçta. vardır bildikleri

Oyuncuyu izlemedim ancak genel kanının aksine Fransa ligi’nde başarılı olan oyuncuların Türkiye’de başarılı olamama ihtimalinin çok çok az olduğunu düşünüyorum. Bu daha önce defalarca kanıtlanmıştır. (E.g Gomis, Niang)

Haluk'ların geçenlerde yaptığı haber doğru sanırım. Malum dijital medya kanalının menajerlerle akçeli işleri var gibi gözüküyor. Ama bu zokayı anca Ali Koç gibiler yutar :D Pedro'da oldu benzeri, yemedik. Fenerin elinde patladı. Bizim şartlarımızla biterse biter. Olmazsa olmaz bir transfer değil.

Üst Alt