Tier 1 - Nevzat Dindar: "Galatasaray'da Alexis Sanchez transferini bitmeye yakın" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Nevzat Dindar: "Galatasaray'da Alexis Sanchez transferini bitmeye yakın"

Hoca 2 santraforlar bir oyundan bahsediyor hep. Bence gelecek çok para istemezse.
İcardi
Sanchez
Bakambu
Halil

Skor olarak olmasada etrafına katkısı yadsınamaz bu tarz oyuncuların mata da bence böyleydi
Tecrübeli oyuncular şart takıma

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1, 2m da almayacak. Mentörlük için o kadar maliyete katlanacak kadar zengin bir kulüp değiliz bence. Şampiyonluk havasında her şey olumlu gözüküyor ama şampiyon olunamasaydı çok eleştirilirdi Mata + Yusuf transferleri.

1, 2m da almayacak. Mentörlük için o kadar maliyete katlanacak kadar zengin bir kulüp değiliz bence. Şampiyonluk havasında her şey olumlu gözüküyor ama şampiyon olunamasaydı çok eleştirilirdi Mata + Yusuf transferleri.

Her transferde başarılı olan takım yok dünyada yaw
Öyle bir ihtimalde yok zaten mesele talebem ortamını oluşturup seviyeyi yukarıya çıkarmak

Bu ismi geçen isimlerde rekabetin anasını ağlatır bu da gs mize yarar
Cl ine katılıp bide güzel bir grupta üst tur yaparsak olay biter seneye daha iyi isimleri konuşuruz
Ligi de donunda sallar zaten bu takım

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En az 3,5-4 milyon maas ister

Yani böyle bir maas bütcesini yedek de alternatif forvet icin vermeyiz

Gelirse ilk 11 oynar mertens’in yerine

Mertens da bize transfer oldugunda o bölgenin oyuncusu degildi ama bu isi cok iyi basardi(sol kanat ve forvet oynadi napoli de)

Sanchez yapabilir mi süphelerim var bu konu da özelikle baglanti oyuncusu konusunda soru isareti,fizik olarak önde baski’yi mertens gibi yapar cünkü fizigi hala iyi

Geçen sene İcardi'yi aldığımız zaman da hemen Falcao'yla aynı kefeye koyanlar olmuştu. Ben de İcardi'nin gelmesini çok istemeyen biri olarak Falcao'nun bonservisiyle geldiğini, bir sürü para kazandığını, İcardi Falcao niyetinde olsa Paris'te oturduğu yerden zaten 7-8 milyon kazanabileceğini söylemiştim. Falcao'yla hiçbir alakası yoktu yani. Allah korusun olmasın da zaten.

Maliyet konusu tartışılır, hayvani paralar isteyecekse ben de istemem zaten. Ama Sanchez'in Mata'yla alakası işte İcardi'nin Falcao'yla alakası kadar.

Üst Alt