Tier 1 - Nevzat Dindar: "Galatasaray'ın 8 numarasını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Nevzat Dindar: "Galatasaray'ın 8 numarasını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız"

Nevzat Dindar: "Mauro Icardi'nin 30 Temmuz Pazar günü İstanbul'a gelmesi planlanıyor."

Nevzat Dindar: "Uğurcan Çakır'ın 'Galatasaray vurgusu' net bir mesajdır. 'Bırakın ben Galatasaray'a gideyim' mesajıdır. Bakalım bu mesajı Trabzonspor yönetimi, başkanı alır mı..."

Nevzat Dindar: "Galatasaray'ın 8 numarasını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Bu da fantastik bir takım kurulduğunun göstergesi."

Nevzat Dindar: "Victor Nelsson ve Sacha Boey satılmayacak."

8 numara şuan en kritik transfer. Şuan orta sahamız en zayıf halka torreiranın yanına bir azman gelmesi lazım

olivera alinmamis olsaydi oraya cok kral bir adam alabilirdik ama bu herifin maasi büyük sikinti malesef

yusufla birlikte su ana dek yaptigimiz ender hatalardan biri
Geçen sene Sergio olmasaydı çok zorlanırdık. Hata olarak görmek hata bence.

Geldiği gün burada kıyamet koparken ben “lig için yeterli ama daha fazlası değil abartmamak lazım” demiştim. Ligin üzerinde bir 8 numara şart mı? Bence şu aşamada değil. Hücum hattı ligin bir hayli üstünde çünkü. 6 numara da öyle… Haliyle ben deli dehşet para harcanmasındansa bu sezonluk Sergio yanına yerli 8 Kerem Demirbay mümkünse çekip macera aramama taraftarı olurum. Ya da Nelsson gidişi ile Merih’i bağlayıp getireceksin. O zaman kaliteli 8’e hayır demem

Geçen seneleri bilmiyorum da bu sene ölümüne sallıyor. Sade çıkıp propaganda yapıyor adam, boş işler. Diğerleri yapsın propagandayı biz ezik değiliz.

Üst Alt