Nevzat Dindar: Hamit Altıntop'un Sözleşmesi Uzatıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevzat Dindar: Hamit Altıntop'un Sözleşmesi Uzatıldı

Hamit de yönetim de Sabri de ve kulüpte ne kadar gereksiz varsa hepsi sigthorsson gitsin. Ömrümüzü yediniz be.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

ya aga dembeleye verseydiniz ya su hamitin parasini

adam celticte bedavaya oynayacak nerdeyse

nasil 1 galatasaray dusmanligidir bu anlamadim ki

oyuncular arasinda sevilip ,bir abi gibi goruldugu soylenir hep , tecrubesiyle kalmasi uygun karsilanmis olabilir , mali bir yuk getirmeyecek de nasilsa denerek

1.4 konusu da muhtemelen hamit almadi seklinde degildir , klup hali hazirda geciktirmis odememistir , zamana yayalim , sen de bir sezon daha kal ,orta yolu bulalim ,sen de GS nin oyuncusu apoletini takmaya devam et ,medyaya da oyle sunalim bu isi denmistir

abv dursun ne diyim ben sana sanırım futboldan tamamen uzaklaşmanın zamanı geldi abv dursun abv !!!! hayatta en bağlı olduğum şeylerden birini elimden aldın abv dursun !

Şu bile Dursun'un dövülme sebebi.Babasının parası gibi çarçur ediyor 1 senedir oynamayan adamla tekrar sözleşme imzalayarak.

UEFA 65 m € maaş bütçesine izin verdiği için bu tarz sözleşme uzatmaları normal karşılamak lazım.

Faydalı yeni transferlerle zor dolar o limit.

İş bize düşecek anlaşılan sahaya çıktığına pişman etmek gerek te nerde öyle taraftar

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru falan değil kamil gibi inananlar var yahu. Bu adam parasından falan vazgeçmerz. Elimize aha kağıt hamitin parasını vermedik mi diyecekler. Yalanın kuyruklusu paradan vazgeçme işi geçen seneki alacağını aldı bu şekilde katekülleye getirecekler olayı. Ne fiyatları tutturmuşlar ki 1 milyon euro alacak denilen adam 1.5 alıyor. 1.5 civarı denilen hep 500 bin fazla.

Hamitin cebine 100 bin dolar imza parasıkoyup sözleşmesini de uzattık bildirisi gelir. Ayrıca maç başı 25 bin dolardan sözleşme imzaladıyı görürüz. Galibiyet primi değil direkt kadroda olduğunda alır parayı. 1 sene bedavaya yaşar mı zannediyoruz

UEFA 65 m € maaş bütçesine izin verdiği için bu tarz sözleşme uzatmaları normal karşılamak lazım.

Faydalı yeni transferlerle zor dolar o limit.

Hepi topu 20 kişiden verim alıyoruz zaten
Kadronu 28 yapıp hamit olacağına zaten oynamayan adamlardan hamit olmasın 25 yap 23 yap.

Üst Alt