New York'ta 5 Minare - Deccal | Mahsun Kırmızıgül & Mustafa Sandal - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

New York'ta 5 Minare - Deccal | Mahsun Kırmızıgül & Mustafa Sandal

Cevap: New York'ta 5 Minare - Deccal | Mahsun Kırmızıgül & Mustafa Sandal

Film güzele benziyor baya hatta hiç bu denli aksiyonu iyi olan türk filmi görmemişdim.İnşallah gidebilirim filme.

robert patrick reis:)

Reisi fena delmiş Arnold baba:D

t1000.jpg

Fragmanindan acikcasi cok iyi olacakmis gibi gozukuyor ama aralik ayina kadar yurtdisinda oldugum icin sinemada izleme sansim hic yok. Umarim bir sekilde bulup izleyebilirim.

burada Turk filmlerini gosteren 1-2 sinema var artik gitmek farz oldu cok iyi gorunuyor..

Vizyona çıkmıştır :)

gidenler bilgi verirse sevinirim.

zaman gazetesi yazarlarının bu kadar övüyorsa bu filmi izlemeye gerek yok bence.yine birilerine yaranmak için film çekmiş mehhsuun.filmin içindeki diyaloglar aynı ilkokul piyesi gibi

Harbiden ya filmdeki süper karakter Gümüş hoca zaman medyasının bu kadar övgüleri?? Ben bi koku alıorum bu işten ama hadi hayırlısı..Eğer düşündüğüm gibiyse Mahsun iyi yere kapak atmış :)

ben filmi indiriyorum yalniz Camrip 772 mb boyutunda isteyen ozel mesaj gondersin :)

Her filmi önyargısız izlerim. Bu şuncu, şu buncu demem,birilerini seversiniz veya sevmezsiniz ama beğenmediğiniz yönlerini çıkartın belki beğendiğiniz yönleri daha çok olabilir. Hiçbir grup veya zümre bana fikrini ideolojisini dayatamaz çünkü aklım var ayırt etme yeteneğim var. Yani kimsenin yönlenlendirmesinin etkisi altında kalmadan doğruyu araştırarak Rasyonalistçe bulabilmeliyiz.

Üst Alt