Newcastle United'dan, Garry Rodrigues'e 23 Milyon Euro! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendin demişsin umarım akıllanırlar evet ya akıllanmazlarsa ben şahsen güvenmiyorum hala.

Yerine gelicek oyuncuda iyi çıkmayabilir maddi olarakta, performans olarakta daha kötüsüde olabilir.

Yani maas dusuk olunca hem kulfet hem risk azaliyor, hem de daha rahat elden cikariyorsun. Bunu goruyorlardir artik, gerizekali embesil degiller.

Bonservis olarak 5m bandinda bir suru adam var alabilecegin. Mesela bu Paintsil denen cocuk.

Rodrigues'in CL'de iyi oynayacagi ne malum ayrica?

Iyi para satilmali.Tabii Garry gidip Belhanda kalirsa sacmalik olur.Kesin dehlemek lazim onu.
Bu muhim meblağ ille 5 dransfer yapılır

16414.jpg

Yani maas dusuk olunca hem kulfet hem risk azaliyor, hem de daha rahat elden cikariyorsun. Bunu goruyorlardir artik, gerizekali embesil degiller.

Bonservis olarak 5m bandinda bir suru adam var alabilecegin. Mesela bu Paintsil denen cocuk.

Rodrigues'in CL'de iyi oynayacagi ne malum ayrica?

Kötü oynuyacağı ne malum

Alınabilecek çok oyuncu var ama onlar alınmayabilirde, yönetim o güveni vermedi ben riskli görüyorum.

Şunu merak ediyorum. Ucuza daha iyisini, gelecek vaat eden birini alabilecek miyiz?

Sanmıyorum.

Çok yüksek bir olasılıkla seneye Şampiyonlar Ligi'ne gidiyoruz. Böylesi bırakılmamalı. Bruma değil bu... Bu Rodriguez. Sportif anlamda ihtiyacımız var.

Şunu merak ediyorum. Ucuza daha iyisini, gelecek vaat eden birini alabilecek miyiz?

Sanmıyorum.

Çok yüksek bir olasılıkla seneye Şampiyonlar Ligi'ne gidiyoruz. Böylesi bırakılmamalı. Bruma değil bu... Bu Rodriguez. Sportif anlamda ihtiyacımız var.

Aynisini Bruma satinca demedi mi herkes? Rodrigues'e cop muamelesi cekmiyor muydu insanlar?

Her iyi cikan topcumuzu tutarak bu carki ceviremeyiz. O kadar imrene imrene baktigimiz Portekiz camialari, Shakhtar ve Sevilla vs. topcu satarak buralara geldiler.

Bu markette baska sekilde hayatta kalamayiz.

Neyi tartışıyorsunuz yahu, ederini bulan oyuncu satılır, satılmalıdır.

Geçen yıl Bruma için de satılmamalı deniliyordu ya da Badou için de.

Adamın yaşı 21-22 olsa neyse diyeceğim de 25 milyon euro gayet iyi bir meblağ.

Eline 23m gecsin istiyorsan 28.75'e satmalisin

Bence 25m'ye satsak yeterli, elimize temizinden 20m gecer

Ayrica satilmasin diyenler neyin kafasini yasiyor? Bir daha boyle bir oyuncu bulamayiz diyenler ne dusunuyor?

Tabii ki satilmali ve tabii ki rahatlikla daha iyisini bile buluruz. Artik akillanirlar ve bu tarz transferler yaparlar umarim.

Elimizde tutarsak degeri dusebilir, ayrica yaslanacak da.
25 iyi rakamda 28.75'e satalımda 23 geçsin elimize :D

Üst Alt