Niang: "Galatasaray'a gelirim ama..." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Niang: "Galatasaray'a gelirim ama..."

Cevap: Niang: "Galatasaray'a gelirim ama..."

Gelmesin. Kaliteli bir adam ama bence kişiliği o kadar düzgün biri değil. Bize yakışmaz.

fenerbahçedeki bütün forvetler alexe mahkumdur..alex efendi isterse o forvet 20 gol istemezse 8-10 gol zor atar..bunuda genelde forvetin alacağı para belirler..niang galatasaraya gelirse kendiyse uyumlu bir forvetle büyük iş yapar..inşallah gelir..

alex efendi gülizar 30 gol atması icin cok ugrastı ama adam kalas napacaksın:asd::asd:

hmm. simdi. niang benim her zmn begendigim topcudur. fb ye gelince basarili olacagini soylemistim. 10+ gol yapmasina ragmen haberde yazilan gibi arkadas paragozdur biraz. nianga olumluyum. adam golcu lan! simdi drogba meseleside var tabi. haliyle yas farklari 1. dr 33 nia 32 yasinda. simdi bu yas standartinda oyuncu alacaksan. tabiki dusunmek lazim. tr ligi ile herhangibi sorunu olmayan adapte olmayi basarmis niang mi?! yoksa fildisilerin en dislisi drogba mi?! burasi biraz karisik. drogba gelirse eger ki belese gelebilir bonservis. nianga para odemek zorunda kaliriz zira yeni transfer yapti. ayrica yillik ucret bakimindan drogba fark atar ama hemen hemen yakin diyebiliriz. bu acidan bakinca ikiside golcunun babasi, krali golcu. ikiside eski marsilyali. ikiside zenci. ikiside 30+ yasta. karar vermek zor. tabi siz daha sukseli drogba dersiniz ama ben o kadar kolay drogba diyemiyorum. niangi da severim ben ya. kurumsal acidan bakinca genc golcu diyorum ben hala! israrciyim.

Nianga yıllık 3 milyon çok mu?Adam yılda 20 gol atıyor.Biz o parayı tüm yıl yatan Barosa veriyoruz zaten.Aynı parayı alan Niang 4 kat fazla gol atıyor Barostan

Kendinizi kandırmayın ''Niang 15 gol attı'' fln diye. Geçen yıl ki ligi örnek almayın. Geçen yıl ki lig şuan mahkemelik.

Üst Alt