# Nicklas Bendtner - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nicklas Bendtner

Cevap: "Galatasaray fantastik bir kulüp"

Amrabat,Bendtner gibi rezil rüsva oyuncular bize gelmek için atmadıkları takla kalmadı.

Bir yürüyün gidin lan.

bu kadar karsi cikanin olmasina sasirdim , hic tanimadigim biri olsa Veysel Cihan falan sanicam

bizim taraftar gerçekten ilginc. Amrabat = messi, bendtner = lukunku muamelesi yapıyor

bu kadar karsi cikanin olmasina sasirdim , hic tanimadigim biri olsa Veysel Cihan falan sanicam

Aslında benim karşı çıkmamın nedeni,öncelikle habere tam inanmadım,hadi inandım diyelim elimizde Elmander var,Elmander tarzı Umut var, aynı tarz bir de Bendtner olursa bitirici olarak da bizden biri çıkar herhalde sahaya, bir yerde 3 alternatif diğer yerde 0 çünkü :)

Cevap: # Nicklas Bendtner

Sporx TV - Futbol Videoları İzle

Ayak içi ,sol ,sağ kafa her türlü gol atabilen hava hakimiyeti olan güçlü uzun boyuna rahmen çabuk İskandinavların iş ahlakıda göze alındığında bazı renktaşların dediği gibi leş filan değil ,daha iyisi yokmu tabi var ama bu oyuncuda gücümüze güç katabilir.

Bendtner Savaşı!

97ee8nicklas-bendtner.jpg

Danimarka’nın Exstra Bladet Gazetesi, Galatasaray ve Malaga’nın Bendtner’in peşinde olduğunu yazdı.​

Cevap: Bendtner Savaşı!

en gıcık oldugum odunların basında geliyor kendisi.bu kadar antipatik,bu kadar soytarı,bu kadar kütük bir adam yoktur heralde.

Üst Alt