GSC Haber - Nicolò Zaniolo, Aston Villa'ya Şarta Bağlı Zorunlu Satın Alma ile Kiralandı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nicolò Zaniolo, Aston Villa'ya Şarta Bağlı Zorunlu Satın Alma ile Kiralandı!

A. Villa'nın kadrosuna CAM olarak yazılmış transfenermarkt'ta. Ve A. Villa'nın başka CAM'ı yok. Diğer bölgelerde 3-4-5 alternatifleri var. Forvet arkası düşünüyorlar adamı anlaşılan.
Aston Villa 4-4-2 ve 4-2-3-1 oynuyor genelde, forvet arkası olduğunda ikinci forvet gibi oynuyor o yüzden o da bir nevi 4-4-1-1 üzerinden 4-4-2'ye dönüşüyor

Zaniolo bence sağda ve ikinci forvette rotasyonda olacak. Diaby ile bu pozisyonlarda değişmeli oynayacaklardır

villa 5 milyonluk bir risk aldı.

Tutarsa 22-30 artık neyse verip 60-70 milyonluk adam alacak. Yok tutmazsa yollayacak geri.

Ben gerçekten anlamıyorun yönetimi. Eldeki değerleri bırakıp parlatmayı, daha da karartıp satıyorlar ya da kiralıyorlar sürekli

Siz gerçekten Erden Timur'un kazıklandığını felan mı düşünüyorsunuz? Adam veda etti veda o zorunlu gibi görünmeyen maddelerin içinde demek ki çok basit olan bir madde var ki kesin gitti gözüyle bakılıyor ve adam Galatasaraya veda ediyor.

Garanti ücretin düşük tutulması belki romaya verilecek kısmı düşük tutmak için yapılmış bir strateji olabilir, bonuslar ile istediğimiz parayı aldık sanırım.

Transfer tamamlandığında 35m serbest kalma bedeli olan oyuncudan daha fazlasını kazanmış olacağız. Opsiyon devreye girmezse de ilk taksidini Villa'ya ödetip Zaniolo ile devam etmiş olacağız. Korkulan şey sakatlık ihtimali ise o risk burada da var. Boşa evham yapılıyor bence.

Bu adam bu yil bizde kalsa 5 milyonluk katkiyi 2-3 macta yapardi CLde. Ligde sampiyonluga katkida bulunup yeniden CL yaptirirdi. 5 milyona kiralamak bedava. Bizim gibi topcularini afedersin peskes ceken baska kulup tarihte gormedim. Adam zaten opsiyonu zorunlu hale getircek futbolu bizde oynasa 35milyon kes parayi verecek minimum 5 takim cikardi sezon sonu. Neresinden bakarsan bak iyi bir anlasma degil. Opsiyonlar aciklanmadigi surecede farkli dusunmenin anlami yok.

Bu adam bu yil bizde kalsa 5 milyonluk katkiyi 2-3 macta yapardi CLde. Ligde sampiyonluga katkida bulunup yeniden CL yaptirirdi. 5 milyona kiralamak bedava. Bizim gibi topcularini afedersin peskes ceken baska kulup tarihte gormedim. Adam zaten opsiyonu zorunlu hale getircek futbolu bizde oynasa 35milyon kes parayi verecek minimum 5 takim cikardi sezon sonu. Neresinden bakarsan bak iyi bir anlasma degil. Opsiyonlar aciklanmadigi surecede farkli dusunmenin anlami yok.
geldiginden beri dogru düzgün oynatmadi ki herifi tabi kacar

Bunun neresi güzel bir anlaşma anlamadım. Bildiğin 5M ye kiralamışız adamı satın alırlarsa da 22.500 ödeyecekler şartların ne olduğu belli değil kimisi 15 maç oynaması lazım diyor kimisi 20 maç oynaması lazım diyor. Zorunlu satın alma da yok beğenmezlerse 5M yi verirler oyuncuyu geri gönderirler. Yani zanioloyu biz de oynatırdık hem şampiyonlar ligi de var şimdi orda başarılı olamazsa geri gelirse psikolojik olarak oyuncu içinde kötü

Nicolo Zaniolo'nun sözleşmesindeki 10 milyon Euro civarındaki ulaşılması zor bonus :

* Konferans Ligi'nde şampiyon olursa
* Premier Lig şampiyonu olursa
* Şampiyonlar Ligi'ne katılırsa

Galatasaray yönetimi, bu satıştan toplam 35-37 milyon Euro gelir bekliyor.

[Spor Gecesi]

En cok erden timura guveniyorum ben bu sozlesmelerde. Alirken imkansiz bonuslar koyduran adam satarken makul bonus koydurur illaki. Harika bi yonetici oldugunu dusunuyorum

Üst Alt