# Nihad Djedovic - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nihad Djedovic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nihad Djedovic

kaan kural asiri dengesiz oldugunu bir mac 30, bir mac 2 sayida kalabildigini, alakasiz yerlerde cogu zaman sutlari hic dusunmeden denedigini soyledi. kisacasi sezon basinda gelseydi galatasaray sistemine oktay mahtudi onu sistem adami yapardi cok ise yarardi ama, kisa surede djedovic galatasaray sistemine adepte olamayabilir dedi. ayrica galatasaray icin djedovic bir sans degil, djedovic icin galatasaray buyuk bir sans diyerek de ekledi.

Yahu berbat diyen de,ooo bu adam süper diyen de yalan söyler. Gidip Roma maçları izleyecek kadar psikomanyak değiliz, bekleyelmi,görelim,destek olalım.

kaan kural asiri dengesiz oldugunu bir mac 30, bir mac 2 sayida kalabildigini, alakasiz yerlerde cogu zaman sutlari hic dusunmeden denedigini soyledi. kisacasi sezon basinda gelseydi galatasaray sistemine oktay mahtudi onu sistem adami yapardi cok ise yarardi ama, kisa surede djedovic galatasaray sistemine adepte olamayabilir dedi. ayrica galatasaray icin djedovic bir sans degil, djedovic icin galatasaray buyuk bir sans diyerek de ekledi.

Kaan reis diyorsa doğrudur.

ben basketbol bilgime güvenerek söylüyorum genel olarak iyi şeyler söyliyecez özellikle iceri kat ederek oynaması en büyük özelliği delici yani :)

Bence Preldziç'in 1 gömlek altı çıkacak bu adam.Video'sunu izleyince şut stilini ona benzettim.Ama saçma şut tercihleri yapabilir gibime geliyor.

Potansiyeli ve kalitesi var diyorlar umarım sahaya yansıtır , uyum sorunu çekmez inşallah.Ben açıkçası ne izledim , nede duydum ama bu adam çat çat üçlükleri sokacakmış gibi geliyor bana :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt