Nihat Özdemir, TFF Başkanlığı İçin Çalışmalara Başladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir, TFF Başkanlığı İçin Çalışmalara Başladı!

5cddac76ae7849376092d492.jpg

Haziran ayında yapılacak olan TFF Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Nihat Özdemir düğmeye bastı.

Bugün Üçüncü Lig Kulüp Başkanları ile iftarda bir araya gelen Özdemir yaptığı konuşmada, “ Benim de görev yaptığım Yıldırım Demirören başkanlığındaki Federasyonumuz başarılı işler yaptı. Bir çok ilke imza attık. Yeni gelecek federasyon da bayrağı daha yukarılara taşıyacak. Ben ve arkadaşlarım bu konuda üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz “ dedi

CNN

Aldigin ihalenin haddi hesabi yok. Sporda hep ikinci adamlara oynamisken.

Tffyi sana emanet etmek ve turk futbolunda basari beklemek cidden buyuk hata olur.

Kamera karsisina gecmeyi ver arkadas. Git sirketlerinle oyna yahu dusun futbolun yakasindan.

*Fenerli biri gelecekse hakan bilal kutlualp gelsin.

70354.jpg

Nihat Özdemir, 'Cemaat F.Bahçe'yi ele geçiriyor mu?' sorusuna ilginç yanıt verirken gündemdeki olayları da değerlendirdi. Özdemir, 'Çünkü benim 20 milyon taraftarım varsa bu 20 milyon taraftarımın 2-2.5 milyonu da cemaat mensubu arkadaşlarımızdır. Onlar da F.Bahçemizin başarılı olması için benim kadar iyi niyetli olarak onlar da dua etmişlerdir.''

2012

Bir ara bir video yayilmisti biri bir espiri yapiyordu Fener hakkinda galiba Ziraat Bankasi baskani bu da guluyordu Fenerliler kudurmustu neydi o video?

Üst Alt