Nike Formayı GSstore.org'dan Alanlara Bir Soru?! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nike Formayı GSstore.org'dan Alanlara Bir Soru?!

Cevap: Nike Formayı GSstore.org'dan Alanlara Bir Soru?!

arkadaslar ne olur sakin olun onlar da insan onlar da islerini yapmaya calisiyor :Z5:

Siz gene iyisiniz arkadaşlar Erzurum'da ne store var ne bişey formaya gücünüz yetmezse bile bir kalemlik alıyorsunuz bizim o şansımızda yok..:SS::sad007::(

cok sasiracaksiniz ama size haberim var! formam geldi lan! agliycaktim nerdeyse :mad: garip olan gsstore.org da halen siparis hazirlaniyor haziyo terdingin olmadim dersem yalan olur!

Gs Store internet sitesi üzerinden 21 gün önce sipariş ettiğim formalarım bugün elime ulaştı çok şükür :D

burayı okuduktan sonra keşke gsstore den alış veriş yapmasaydım diyorum.

11 Ekim'de parçalı sipariş verdim.Hala hazırlanıyor.İnsanda heves de bırakmıyorlar.O değil store resmi sitesine bile girilmiyor.

Gs Store

Selamun Aleykum.

Gsstore den alışveriş yaptım, sonra forumlarda gezinirklen formaları göndermediği yönünde şikayeti olan insanlara rastladım.doğrumu geçmi gönderiyolar ?

Kargo hazırlanıyor ifadesine aldamayın. Benim kargom elime geçtikten 1 gün sonra da o yazıyordu.

Geç güncelliyorlar sanırım.

GS Store 'da paranız kalmaz arkadaşlar. Kalan olursa ticket açsın bize, biz bildirelim üst düzey ilgililere.

Cevap: Gs Store

Neden göndermesinler?

1 haftayı bulabiliyor bazen. Canları sağolsun demek lazım. :)

Vallahi bence dememek lazım.. Alt tarafı forma.. Türkiye'nin bir ucundan diğerine gönderi yapılacak olsa bile, bir hafta sürmemeli.. Sürdü diyelim.. Verdikleri cevap; "Stokta yoktu." Allah Allah, stokta yoksa siteye bir ibare koyarsın.. O ibareyi gören ürünü sipariş etmez. Stoklarına gelince de, kaldırırsın o uyarıyı.. Amatörce yürümeye çalışıyor GS Store.. Böyle giderse, ancak bu kadar gider işte.. İnternet üzerinden ürün alacaklar; Parasını ödediğiniz ürünün size gelmeme ihtimali olduğunu bilin ve ona göre sipariş verin... Ama "klübüme gitti para" diyecek olmanız tek teselliniz olacak :)

11 ekim de parçalı sipariş ettim,hala gelmedi.Bu kadar da olmaz ki.

internetten bir ürünlere bakayım dedim ne Google Chrome, ne I. Explorer la Gsstore doğru düzgün çalışmıyor. ürünleri bile adam gibi inceleyemiyorsun. Resmen skandal.

Ne internet sitesinde ne mağazalarda doğru düzgün ne ürün var ne stok var.Zaten çok sayıda mağaza da yok İzmir,Adana gibi şehirlerde bile yeterli sayıda mağazaya sahip değiliz.Ünal Aysal kurumsal yapıda çalışırken buraya da daha fazla özen gösterilse keşke.

Üst Alt