Nikola Pekovic - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nikola Pekovic

Cevap: Nikola Pekovic

kaynak olarak vatan gosteriliyor. vatan'in kaynagi da gokmen ozdemir. umarim yanlis bir kaynaktan ogrenmemistir haberi. baskette pek olmuyor oyle yanlis anonslar fakat yine de pekovic ismini gorunce insanin oyle hemen inanasi gelmiyor :)

Nikola Pekovic Galatasarayda, Galatasaray, Nikola Pekovic ile 2 yilligina anlasmaya vardi. NBA'de 5 sayi ve 3,3 ribaund... İSPANYOL SİTE

https://www.ultimatenba.com/noticias/..._NBA-3736.html

Pekovic keşke gelse. 2.11 boyunda pota altında çok etkili bir oyuncudur.

kendimce cevirdiğimde "türk kaynaklara göre" lafına benzer birşey geçiyor . yani bizim alemden duyup haber yapmış adamlar.şahsen nikolanın bize gelecegine ihtimal vermiyorum

Pekovic gelirse inanılmaz bir iş yapmış oluruz. Kaya ve Oğuz'u üst üste koyup üstlerinden smaç basar.

resmi site yazmadan inanmam. bazilari bir de iyi degil gibi filan demis. bilip bilmeden konusmayin. Euroleague icin en iyi pivot Pekovic'tir. avrupada büyük ses getirir bu transfer. ben inanmiyorum dogru olduguna.

Cevap: Aslan kral Pekovic

Cok tanimiyorum videolardan gorup yorum yapmayi dogru bulmasam da gordugum kadariyla orta karar bir adam kontenjani harcamaya gerek yok cok daha iyisini bulabiliriz gibi .
Keşke herkes bildiği konuda yorum yapsa.Avrupanın 2 kere en iyi pivotu seçilip Nba'e giden bir oyuncu için yetersiz diyince çok komik oluyor çünkü

Keşke herkes bildiği konuda yorum yapsa.Avrupanın 2 kere en iyi pivotu seçilip Nba'e giden bir oyuncu için yetersiz diyince çok komik oluyor çünkü

Okumadin mi ne yazdigimi yoksa okudugunu kavraman mi zor ? Tanimiyorum dedim zaten videolardan yorum yapmak saglikli degil ama gordugum kadariyla dedim . Anlama problemin var heralde ben kotudur felan demedim videolardan gordugum kadariyla kendi kanaatimi soyledim . Bunun yaninda tanimadigimi ve videodan yorum yapmanin yeterli olmayacagini da soyledim . Yani ben bir sey iddaa etmedim . Fakat sen benim yazdigimi alintilayip bunu yazinca anlama problemin oldugunu dusunmemi sagliyorsun .

Okumadim mi ne yazdigimi yoksa okudugunu kavraman mi zor ? Tanimiyorum dedim zaten videolardan yorum yapmak saglikli degil ama gordugum kadariyla dedim . Anlama problemin var heralde ben kotudur felan demedim videolardan gordugum kadariyla kendi kanaatimi soyledim . Bunun yaninda tanimadigimi ve videodan yorum yapmanin yeterli olmayacagini da soyledim . Yani ben bir sey iddaa etmedim . Fakat sen benim yazdigimi alintilayip bunu yazinca anlama problemin oldugunu dusunmemi sagliyorsun .
Yorum yapmak sağlıklı değil dedikten sonra niye yorum yapıyorsun o zaman?Bu Messi'yi tanımıyorum ama videolardan izlediğim kadarıyla yabancı kontenjanı harcamaya değmez tarzı yorum yapmışsın

ismail_dincer İsmail Dinçer

İspanyol basınına göre Galatasaray, Nikola Pekovic ile iki yıllık sözleşme imzalamış.

Üst Alt