Nikon ile Anlaşma Sağlandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nikon ile Anlaşma Sağlandı!

Cevap: Yeni Sponsor!

ŞORTA SPONSOR - NİKON

Kulübümüz, optik ekipman ve görüntüleme cihazları devi Nikon ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre Nikon logosu süper final itibariyle şortumuzda yer alacak. Anlaşmanın gelecek sezonda da devam edeceği ve yıllık 600.000 euro gelir getireceği söyleniyor.

Futbolun şuanki en büyük ihtiyacı sıcak para. Kulüp gelirlerini oldukça arttırdı, bu çok önemli, ancak formalarımız da iyice reklam panosu halini almaya başladı. Taraftar bu konuda kaça ayrılır bilmem, ben hem paranın gerekliliğini, hem de bu reklamların formalarımıza yakışmadığını söyleyip bombayı bırakıyorum.

galatasarayformalari.blogspot.com

380702_345786678813367_146595108732526_850190_363834647_n.jpg

CANLI | Nikon’un Galatasaray Optik Ekipmanlar ve Görüntüleme Cihazları Sponsoru olacağı anlaşmanın imza töreni az sonra CANLI yayınla GSTV'de!

Yalnız şu an A2 maçı var. Sanırım yarıda kesecekler..

sadece para olarak bakmamak lazım,uzakdoguya acılma acısından önemli bir reklam olarak baklıyor,hoca da dedi ,bize asya yolları gözüküyor dedi:-)

kagawa yı bilmem ama asyalı oyuncular üzerine calısma yapılacagını düsünüyorum ki zaten gecenlerde adı gecmisti,adını cıkaramadım ama bochumda oynayan cekik gözlü bi futbolcu olması lazım

Üst Alt