Nöbetteyiz | Final'e son 2 gün | 1. Çinko - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nöbetteyiz | Final'e son 2 gün | 1. Çinko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nöbetteyiz | Final'e son 2 gün | 1. Çinko

Çok enteresan şeyler olabilir bu 24 saat.

1.Sercan

2.Haldun Üstünel Caner sorusunu yanıtlarken birkaç isimle daha görüşüyoruz demişti. Bir sürpriz olabilir mi?

3.Lincoln ne olacak?

4.Necati

5.Mehmet Güven,Alparslan,Yaser gibi kadroda yer bulamayan oyuncuların gönderilmesi

6.Ufuk gelebilir mi?

7.Linderoth duyumları vardı. Ne olacak?

Hepsi ve daha fazlası bu başlıkta... :D:D:D

:D:D:D Sezon finali bayağı heyecanlı anlaşılan renktaş, bekleyip görelim :bgking1:

5828__206Elano_GSDA.jpg

AE41D195F7F443B99CAAD59A599B1FF8.jpg

1672__192leo-franco-gsda.jpg

3130__186gokhanzan-gsda.jpg

2601__180mustafa-sarp-gsda.jpg

513__223caner_gsda.jpg

Bu taraftar sizinle(yönetim) gurur duyuyor..

alıntıdır.

Bursaspor, bir genc satin almis. Sercan'in yerine olabilir.

Bursaspor, Glasgow Rangers'ten İsa Bağcı ile 3 Yılılğına Anlaştı

Turkceel Süper Lig'de Üst Sıralara Tırmanma Mücardelesi Veren Bursaspor, Transferin Son Gününde İskoçya'nın Glasgow Rangers Takımından İsa Bağcı ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.

Turkceel Süper Lig'de üst sıralara tırmanma mücardelesi veren Bursaspor, transferin son gününde İskoçya'nın Glasgow Rangers takımından İsa Bağcı ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza törenine Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan ile birlikte katılan İsa, Bursaspor'a imza attığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Mesut Mestan, Bursaspor'un geleceğini düşündüklerini belirterek, 19 yaşındaki genç forvet oyuncusunu takıma kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını kaydetti.

Mestan, transfer sezonunun kapanmasına saatler kala, geleceklerini düşünerek A Milli Takım'da oynayabilecek kapasitede olan bir oyuncu transfer ettiklerini belirterek, ''İsa Bağcı'yı 3 yıllığına Bursasporlu yapan imzayı attırıyoruz. İnşallah hem Bursaspor'a hem de Türk futboluna hayırlı olur." dedi. ıÜü

Transferinin birkaç gün içerisinde gerçekleştiğini belirten İsa ise "İsveç Milli Takımı'nda oynarken Glasgow takımı transfer etti. 2 sezon Galsgow'un rezerv takımında forma giydikten sonra Bursaspor'un benimle ilgilendiği haberini aldım. Transferin birkaç gün içerisinde netleşti. İsveç Milli Takımı'nda oynadıktan sonra Türk milli takımının 17-18-19 yaş altı gruplarında da forma giydim. Burada Serdar Aziz ve Sercan Yıldırım ile birlikte kamplarda bulundum. Milli takımlarda 15 maçta 11 golüm var. Bursaspor'un maçlarını televizyondan izledim. Çok ateşli bir taraftara sahibiz. Onların önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum." dedi.

ıÜüİsveç'te yaşayan Türk ailenin çocuğu olan İsa , 30 Mart 1990 tarihinde İsveç'te dünyaya geldi. Forvet mevkiinde oynayan İsa, İsveç Genç Milli Takımı ile 3, Türkiye Genç Milli Takımı'yla da 15 kez Milli formayı giydi. 1.84 cm boyunda olan İsa, birebirde etkili oyunu ile dikkat çekiyor.

(CİHAN)

https://www.sondakika.com/haber-bursaspor-glasgow-rangers-ten-isa-bagci-ile-3-1748623/

Eee hani Pazartesi açıklanacaktı Sercan transferin son günü bugün bence gelmeyecek..

Are you ready?

Nükleer bomba.. Atom bombası.. El bombası..

Sonrasında oluşabilecek toplu kuş ölümleri..

Kadıköy ve Beşiktaş semalarında ani ölümler..

Burası Galatasaray..

Burası Mecidiyeköy..

Burası Florya..

Galatasaray adının olduğu heryerde umut vardır!

Galatasaray'ın esamesinin okunduğu yerde mucize yoktur!

Değil Sercan, bütün Mercan'ları getirin bu kadar etki yaratmaz..

Derginin kapağına ve bir çok kapaklara konu olacaktır..

Cümle aleme transferi öğretiyoruz!

FOSSA'dan alinti

Beyler Falım sakızını bilirsiniz dimi.Şimdi şu an bir tane açtım çiğniyorum.Ulen falda ne yazıyo bi bakıyım dedim harfini değiştirmeden yazıyorum yemin ederim...

Yarın gerçek olur bu fal

Boyu bir doksan saç kumral

Bazen ASLAN gibi güçlü

Bazen kedi gibi uysal

Bu ne ya dumur oldum resmen :S

Beyler Falım sakızını bilirsiniz dimi.Şimdi şu an bir tane açtım çiğniyorum.Ulen falda ne yazıyo bi bakıyım dedim harfini değiştirmeden yazıyorum yemin ederim...

Yarın gerçek olur bu fal

Bazen ASLAN gibi güçlü

Bazen kedi gibi uysal

Ufuk diycem de saçı pek yok onun da :D

Yarın gerçek olur bu fal

Bazen ASLAN gibi güçlü

Bazen kedi gibi uysal

Mükemmel rastlantı:D

Hayırlara yormak lazım:)

çokmu kaptırdın kendini kardeşim ama şöle bişey haldun başkan forvet arayışlları ocakta dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt