# Nordin Amrabat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nordin Amrabat

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "

kusura bakma kardeşim ama sen futbolun f sini bile bilmiyorsun yada hiç maç seyretmiyorsun reyes > amrabat ama yaş olarak sadece,amrabat diğer dediklerini top gibi oynar,genç hırslı dikine oynayabilen ve birebirde cok etkili amrabatın hiç bir maçını seyretmedin diyelim bize karşı oynadığı maçıdamı seyretmedin,bizim futbolcuları tabiri caizse maymut etti,bu adamı beğenmeyenleri anlamıyorum ,söylermisiniz galatasarayımızde boyle dripling yapan ve adam geçen birisi keitadan sonra geldimi acaba?

amrabat bu senemi bizim oyuncuları maymuna cevirdi. amrabatı nerdeyse messi yapıcan yahu.

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı"

Tercuman tam cevirmiyor yanliz

Adam gorucez 'January' yani ocakta dedi tercuman sezon sonu dedi

Beyler hayirli olsun Amramat kesin gitmek isticektir ve bizde dogal olarak alicaz

Hayirli olsun :)

ali turanı sağ bek olarak oynatırğımız için kaybettik,kendi mevkisinde oynasaydı şuan hala bizdeydi

Bu transfer namus meselesi oldu diyebilir miyiz? Adam 'GALATASARAY' diye ilan etti.

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "

Allah aşkına Amrabat kim yeaaaaa.

Galatasaray'da oynayamayacak kapasitedeki oyuncu için hayaller kuruyoruz

Reyes > 5xAmrabat

Grociski > Amrabat

Stoch > 3x Amrabat

Doka > Amrabat

kusura bakma kardeşim ama sen futbolun f sini bile bilmiyorsun yada hiç maç seyretmiyorsun reyes > amrabat ama yaş olarak sadece,amrabat diğer dediklerini top gibi oynar,genç hırslı dikine oynayabilen ve birebirde cok etkili amrabatın hiç bir maçını seyretmedin diyelim bize karşı oynadığı maçıdamı seyretmedin,bizim futbolcuları tabiri caizse maymut etti,bu adamı beğenmeyenleri anlamıyorum ,söylermisiniz galatasarayımızde boyle dripling yapan ve adam geçen birisi keitadan sonra geldimi acaba?

Reyes ile Amrabat kiyaslamalari lutfen yapmayin Reyese kufur edin daha iyi !

Hurma'nın tek amacı fenere yollamak , adam buluyor yetiştiriyor fenere yolluyor , zaten kayseri fenerin paf takımı

Yapmayın bunu yaa Reyes neymıs abı bu adam patagonyada oynayan ezık bır oyuncuda ben mı yanlıs bılıyorum ? Melo gelmeden once neler denıldı bakın forumda okuyun, Ujfalusi ne denıldı acıp okuyun ki bu adamlar Reyes'ın yaptıklarını bıle daha yapamadılar, Pino gelmeden once yapılan yorumlara bakın Stancu'ya bakın yetenek genc hırslı ac oyuncu dıye geldıler adamları satıcak klup bulmadıkta kakalar gıbı kıraladık Amrabat'a yuksek paralar baglayacagına gıt Pino'da ısrar et aynı sey en azından masraf yapmazsın REYES'e soylenenler harbıden bence hayal kırıklıgı yınede saygı duyuyorum ama Reyes gelirse nasılsa bız yıne burdayız yıne konusuruz.

Belki herkes Reyes'e farklı bir sebepten olumsuz bakıyor olabilir. Ben daha önce de yazdığım gibi Reyes'in 4-3-3 orta sahası ya da 4-4-2 sağ kanadı için süper bir isim olduğunu düşünüyorum.

Ama Terim'in Fener maçına kadar oynattığı 4-1-4-1, 4-2-3-1 ya da 4-3-3 sisteminin forvet bölgesinde işe yaramayacağını düşünüyorum. 4-3-3 sisteminde en öndeki oyuncuların her biri sezonda 10 gol 10 asist civarında bir performans göstermeli ki, başarı gelsin. Ama Reyes'in doğrudan kaleye giden bir oyuncu olmadığı, ne hızının ne de kondisyonunun Suarez-Vargas-Podolski gibi oyuncularla kıyas kabul etmeyeceği ortada.

Sonuçta biz burada ne kadar tartışırsak tartışalım, Terim Reyes'i pek istemediğini dün akşamki basın toplantısında net olarak belli etti. Ancak alternatifleri olmazsa düşünecekler gibi duruyor.

Amrabat'ı izleyipte beğenmeyen adam yoktur herhalde.

Adam Kayseri'de oynuyor diye çamur atmak olmaz.İyiyse iyi diyeceksin.

Şimdi yetenek olarak kariyer olarak Reyes'e hakaret oluyor. Lakin, kim gelsin değil meselem kimi istiyorsa hocamız o gelmeli ve bütçemize uygun olanı. Ancak, Amrabat bize şu noktada faydalı olur lige alışık, buraya uyum sağladı ve belli bir düzeye geldi. Ek olarak yaşı daha uygun ve nazlı değil.

Ama ben 2sinide istemem orası ayrı.

Üst Alt