GSC Haber - Norwich City'de Milot Rashica İçin Ayrılık Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Norwich City'de Milot Rashica İçin Ayrılık Açıklaması

Çok büyük para edecek oyuncu değil çok beklentileri olmasın ama bizim kadromuz kötü olduğu için ilk tercih oynuyor işte

Bizim ilk tercihimiz olmaz bence. Aradığımızı bulamazsak döneriz, biz dönene kadar belki toplamda 25m euro harcayıp ali alabilir.

Redmond daha iyi, akşam izledim de, rashica 5 verelim Max, özelliklerine bakarsak savunmaya yardım dışında vasat her özelliği, şutu iyi değil, çalım atamaz, hızlı değil, golcü değil, sezon boyunca 5 tane adam akıllı ortası yok, ha alınmasın mi ? Kenarda rashica olsun isterim ama alternatif oyuncu olarak

Redmond daha iyi, akşam izledim de, rashica 5 verelim Max, özelliklerine bakarsak savunmaya yardım dışında vasat her özelliği, şutu iyi değil, çalım atamaz, hızlı değil, golcü değil, sezon boyunca 5 tane adam akıllı ortası yok, ha alınmasın mi ? Kenarda rashica olsun isterim ama alternatif oyuncu olarak
4e falan alınabilinir ama 10 milyon falan edecek oyuncu degil. Ben alacağımızı zannetmiyorum.

Bonservisi mutlaka alınmalı demiştim Ocak ayında falan ama şu an çok da emin değilim. Defansif katkısı çok güzel de hücumda istenileni çoğu zaman yapamıyor.

Şampiyon olan takımların sonraki sene yerlerde sürünmesinin en önemli sebeplerinden biri, hemen kendilerini dev aynasında görüp takımın rol oyuncularını yıldız oyuncularla değiştirmesidir. Rashica belki süper yetenekli yıldız bir oyuncu değil ama tam bir takım oyuncusu, müthiş faydalı bir rol oyuncusu.

Bir takımın tamamı generallerden oluşmaz arkadaşlar, o takıma asker oyuncu da lazımdır. Rashica yeri geldiğinde rakip beki kendi korner direğine kadar kovalayan, mücadeleyi hiç bırakmayan bir isim. Kendisinin ilk 11 başlamasıyla zaten biz şampiyonluğa tutunduk ve seri galibiyetler aldık. Futboldan çok iyi anladığını düşündüğüm Emre Özcan, Orhan Uluca gibi isimler Rashica'nın ne kadar önemli bir isim olduğunu belirtirken buradaki arkadaşların beğenmemesi biraz garip geldi açıkçası. Benim futbol anlayışımda takıma ilk transfer edilmesi gereken isim kendisi.

5 derken 500 bin avroysa desteklerim ..

Rashica tam olarak vasatseverlere hitap eden bir topcu.. Herif aldığı 4 topun 3 unu rakibe veriyor savunma yardımı yapıyor diye el üstünde tutuluyor..Seneye inan hiç çekilmez bu saatten sonra yetenek yüklemesi de yapılmaz maalesef..
Bu sezon kitlikta katkı verdi teşekkür edip bize yakışan bir kanat oyuncusuyla söz kesmeliyiz

Sol kanada Kerem sağ kanada Di Maria falan yaparsak seneye ilk 2ye giremeyiz ligde.2 kanadın da topu ayağına isteyen oyunculardan kurulu olması takıma uzun vaadede zarar veriyor.Forvet arkasına üretken bi oyuncu alınacağını varsayarsak sağ kanattan savunma katkısı almamız gerekecek her türlü.Daha iyisini alabiliyosak mesela adı geçen Kulusevski gibi sıkıntı yok ama daha iyisini alabileceğimizi sanmıyorum ya di maria gibi 35lik adama gideriz ya da scout transferi yaparız Rashica alınmazsa.

Rashica kesinlikle takim da kalmali

Kanat oyuncularimiz arasinda takim oyunu adina en faydali oyuncumuz

Eger tutamazsak takim da gelecek sezon eksikligini hissedecegiz

Morutan güzellemeleri yapan bir çok kişinin rasicha yı beğenmemesi... Bundan daha net ve defansa katkı sağlayabilecek bir isim var da daha ucuza biz mi bilmiyoruz?

5 derken 500 bin avroysa desteklerim ..

Rashica tam olarak vasatseverlere hitap eden bir topcu.. Herif aldığı 4 topun 3 unu rakibe veriyor savunma yardımı yapıyor diye el üstünde tutuluyor..Seneye inan hiç çekilmez bu saatten sonra yetenek yüklemesi de yapılmaz maalesef..
Bu sezon kitlikta katkı verdi teşekkür edip bize yakışan bir kanat oyuncusuyla söz kesmeliyiz

Yok 5 iyidir, bence alınması da lazım ama abartmamak lazım, eğer hoca savunma yardımını bu kadar kafaya takiyorsa 3 ortasaha ile oynayalim

Uygun bir bonservisle kadroda tutulmasının elzem olduğunu düşünüyorum. Ofansta bence bu sezon gösterdiğinden daha meziyetli bir oyuncu, Özellikle sol kenarda oynadığında ciddi gol katkısı yapabilecek bir stili var ve önümüzdeki sezon bu sezonki performansından daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum. Rashica'dan daha iyisini bulsak bile belki de Rashica katkısı alamayabiliriz bu iş biraz uyum ve takım işidir. Zaniolo mesela Rashica'dan daha yetenekli ama oynadığı zamanda etkisinin o ölçüde olmadığını gördük burada takım uyumunu gözetmek gerekir.

mutlaka alınmalı. bu adam defansa koşmasa çoğu maçı alamayız.

icardi + rashica 10-15m bandına biterse okeyim ben şahsen

Üst Alt