Tier 3 - Nottingham Forest, Nelsson İçin Galatasaray'la Pazarlığa Başladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Nottingham Forest, Nelsson İçin Galatasaray'la Pazarlığa Başladı

15-20 arası net bir teklif varsa, hemen verilmeli. Ramos Nelsson'un boşluğunu en az 2 sezon fazla fazla doldurur, daha da verimli olur hatta.

Sezonu iyi açmadı ama satılsın gitsin düşüncesinde değilim. Saha dışı problemleri de olabilir, gayet insani bir şey. Transfer dönemi herkesin kafasını bulandırıyor. Önümüzdeki haftadan itibaren rahat ederiz.

Herkes teklif geldiği için diyorda ,bence teklif ( doyurucu ) gelmediği içinde motivasyonu düşmüş olabilir .beklediği hayal ettiği takımlardan

7 milyon euro'ya aldığın 2 senede ödediğin maaşlarla yaklaşık maliyeti 10 milyon euro olan oyuncuyu 15 milyona satalım demek ne demek? İstediğiniz adamın iki yıl maliyeti 10 milyon euro o da en iyi ihtimal.

herkesin aksine nelssonun gitmek istemedigini düşünüyorum konusmalarında hep şampiyonlar liginde oynamadan bahsediyor istiyor
muhtemelen biz mobbing yapıyoruz gitmesi icin ramosa yer acmak icin

Marcao'da da aynısını söylüyordum hala aynı düşüncedeyim...

EPL'den teklif geliyorsa 20'den aşağısı konuşmamalı - adamın serbest maddesi zaten 25 - 20 + basit 1 2 bonusla 22-23 gelire bitirilebilir.

Sevdiğim bir adam takımda - çoookta taraftarı değilim bu trasnferin ama söylenenler olacaksa Ramos + 1 stoper yedeği şart olur . AKB + Ramos ve Emin + Yedek (ki Emin şans bulacaktır yabancı kuralı vs yüzünden maçlarda)

Nelsson bu saatten sonra kalburüstü hicbir takim isteyecegini sanmiyorum.Geldiginden beri öyle fazla gelişmedi.Her topu dişariya dikmeye başladi premier ligde böyle topcu sevilmez.Bundan sonrada üst seviyeye çikabilecegini sanmiyorum.

herkesin aksine nelssonun gitmek istemedigini düşünüyorum konusmalarında hep şampiyonlar liginde oynamadan bahsediyor istiyor
muhtemelen biz mobbing yapıyoruz gitmesi icin ramosa yer acmak icin
Twitter taraftar kitlesi kesin bu şekildedir - çok unutuyorlar adam kaşı patlak halde oynamaya devam ettiğini.geçen sene hava hakimiyeti ve meşhur kesilen uzun top vardı....

Fifada takım modu gibi hep çatır çatır al getir modunda taraftarın büyük kısmı. Bir tarafı istese bile , notthingam forest nedir ? %90 ihtimalle geri düşecek, ligde kaldıkça hedefi olmayacak bir takım modunda. Oraya gitse uzun seneler avrupa arenasında olmaz Nelsson.

Ordan üst takıma sekmek istersede 1 -2 sezon gene kendini kanıtlaması lazım fazlasıyla . Kariyer bakımından mantıklı bir takım değil N.Forest

Üst Alt