Nottingham Forest Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nottingham Forest Takip Başlığı

Cevap: Resmi Nottingham Forest Takip Başlığı

:D Sen çok normal adamsın değil mi ? :D Deli'yi iltifat olarak kabul ediyorum :D Ben sana şimdi normal desem kıyameti koparırsın :D

Hazır başlığa gelmişsin, seni de Forest fanı yapalım :D Evvela ilk mesajı oku :D Çok seveceğin bir takım :D Senin gibi bir taraftarı saflarımıza katmak büyük kazanım olur :D

Rıza kardeşim şimdi çık bu sayfadan 50 metre kadar ilerle ilk soldan içeri gir , orada Huddersfield Town FC başlığı var :D

oraya bekleriz , katıl saflarımıza :D

İlk sayfayı okudum. Aslında okumama da gerek yoktu. Çoukluk yıllarımda İngiltere' de maç özetlerini izlerken sürekli ilgimi ekerdi. Belki de Robin Hood' un hikayelerinin geçtiği Nothingham ormanlarının ismi olduğu için ayrı bir sempatim vardı. Eski günlerine dönüp Premier ligte tekrar şahlanmalarını çok istiyorum bunların.

Rıza kolpası sana söylüyorum Roobin Hood falan diyorum. Zenginden alıp fakire verme diyorum. Senin düşüncelerinle birebir örtüşüyor oğlum kulübün düşünce sistemi. Ne Huddullsfield' i?

Nottingham+Forest+v+Northampton+Q76ZEs9iOjpl.jpg

Tek farklı Leeds ve Derby mağlubiyetlerinden sonra, takım toparlandı. Blackburn beraberliği ve deplasmandaki Peter galibiyetinden sonra, bu hafta da, ligin iddialı ekiplerinden Cardiff'i 10 kişi kalmamıza rağmen 3-1 yenerek, puanımızı 17'ye çıkardık.

Şov yapıyoruz Barnsley deplasmanında.1-0 geriye düştüğümüz maçta dakika 80 itibariyle 4-1 öndeyiz.

Üst Alt