NTVSpor ve tarafsızlık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTVSpor ve tarafsızlık

Cevap: NTVSpor ve tarafsizlik

Ee onlar FB2 olduklarından ötürü hep APORTA bekler gibi ,7/24 saat GS aleyhine ve ZARARINA ne varsa bulup buluşturup ,GS ya ŞOK haber diye , olumsuz heber verecez diye , Muhteşem SAZANLIK örnegi gösterdikleri için bende onları TEBRİK ediyorum , daha iyi ve daha çok SAZAN lıklarınıda ,ALLAH tan diliyorum..

Daha evvelde yazdım artık bunların adı SAZANTVSPOR olsun ....

Lütfen bunu yayalım ki GS lı taraftarlarla DALGA GEÇMELERİNİN bedelinide görsünler.

Neymiş SAZANTVSPOR

Unutmayın Unutturmayın SAZANTVSPORU ...

Galatasaray tv nin biran önce tüm Türkiyede şifresiz her eve girme zamanı gelmiştir. Hürriyet gazetesinde bürtün olarak gösteremediği dayanışmayı Fenertvspora karşı göstermeli evlerinde bu kanalı izlememelidir. Abartısız FBTV den daha çok F7li adamlar. Kesseniz Sadece lacivert akar okadar diyorum. Şenol hocaya yapılan Terbiyesizlikmi dersiniz, hadsizlik edepsizlikmi bilmiyorum. Tek bildiğim bu adamların iyi bir derse ihtiyacı var.

FB TV Altyazida bu gecti :

Galatasaray Zapatanın sözleşmesini yaklaşık 500.000 € ya feshettigini borsaya bildirildi

Galatasaray düsmanlari is basinda...

Arkadaşlar nontv spor ile ilgili bişeye dikkatinizi çekmek istiyorum.Milli maçın reklamlarında ilk başta Gökhan Gönül'ün golünü,bugünlerde de Volkan'ın çıkardığı bir penaltıyı veriyolar.Artık ne kadar yanlı ve yanlış bir kanal olduğunu açıkça gösteriyor.Galatasaray taraftarı olarak birlik olup protesto etmek gerektiğini düşünüyorum kendi adıma.

bir arkadasimizin dikkatini cekmis...Hersey ortada

Her gün yeni bir pot kırıyorlar, Ntvspor ve Spormax başta olmak üzere, artık Galatasaray'lılar birşey yapmalıdır.

Rezalet

13837.png

Bu rezilliği bütün Galatasaray camiasına açıklamalılar ya da tarafsızlık ilkesine uymadıkları için yayın hayatlarına son vermeliler. Bu nedir yahu; bir değil, iki değil.

Ntvspor resmini falan mail atalım. Resmi sitenin Twitter adresine bildirin..Ayrıca Gstvden Veliye twitter atın..Onlar el atar.

Arkadaşlar benim gibi yapın. yaklaşık bir yıldır bir kez bile ntvyi ve ntvsporu açmadım.cezasını en iyi böyle veririz

NTVSporun objektifliğini denetlemek için izlemeye bile gerek yok. Telefonumdan NTVSporun ücretsiz haber paketine üyeyim. Gönderdikleri mesajlarda Fenerbahçenin yaptıkları hep göklere çıkartılıyor. Diğer takımların yaptıklarından ise olağan bir durum gibi bahsediliyor.. FB TV'den farkı yoktur benim gözümde NTVSporun..

Üst Alt