Nuri Galatasaray'a mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nuri Galatasaray'a mı?

Dört koldan transfer operasyonuna başlayan Galatasaray'da Nuri Şahin sesleri yükseliyor.

Galatasaray, Borussia Dortmund'ta fazla forma şansı bulamayan gurbetçi futbolcu Nuri Şahin'i kiralamak istiyor. Alman kulübü Borussia Dortmund ile temasa geçen Galatasaray, teklifini iletmiş durumda.

Borussia Dortmund yönetimi, durumu teknik direktör Thomas Tuchel ile görüştükten sonra yanıtını iletecek.

Daha önce birçok kez Türkiye'den gelen teklifleri geri çeviren Nuri Şahin'in de artık Süper Lig'de oynamaya sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

Sporx

Geçen açıklama yapmış Liverpool sorulduğunda. "Dün Galatasaray'a gidiyodum, yarın Fiorentina, bugün de Liverpool mu?" tarzı bişey demiş ve "BvB'de kalacağım" diye eklemiş...

Bir kere de öyle bir topçu bulun ki diyelim ki vay be scout ekibi çalışıyor. Hatta adını sanını bilmediğimiz, Fransa 2. ligi olur, İSpanya almayna İtalya 2. ligi olur birini getirin. İmzalayın sonra haberimiz olsun razıyım. Biraz az maliyetli ama iyi oyuncular bulun. Scout ne iş yapar.

Bir kere de öyle bir topçu bulun ki diyelim ki vay be scout ekibi çalışıyor. Hatta adını sanını bilmediğimiz, Fransa 2. ligi olur, İSpanya almayna İtalya 2. ligi olur birini getirin. İmzalayın sonra haberimiz olsun razıyım. Biraz az maliyetli ama iyi oyuncular bulun. Scout ne iş yapar.

Adamları takan yok.Carole gibi kim bilir kaç topçu önerdiler kim bilir.

Adamları takan yok.Carole gibi kim bilir kaç topçu önerdiler kim bilir.

bilmiyorum. bir sorun var ama nerde bilmiyorum. En ihtiyacımız olan şey şu an scout başarısı. Carole gibi 3-4 adam bulsalar 1 tane yıldız bile alırlar. Yeterki diğer mevkilerin maliyeti uygun olsun. Çatır çatır top oynayan, dinamik, mücadele gücü yüksek takım kursunlar, sahada basılmadık yer kalmasın, mücadele etsinler yeter. Kaybetmeye tahammülü olmayan oyuncularla olur bunlar. Bakalım ne olacak göreceğiz.

Üst Alt