nuri şahin - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nuri şahin

Cevap: # Nuri Şahin

siz açın bi 10 numaraları izleyin bir kere geri geliyormu adamın işi ilerisi

hagi ronaldinho kaka nerde oynuyor maç boyunca

hamit selçuk melo nerede

öğrende gel

Yahu senin psikolojik sorunlarin mi var arkadas? Gecmislerinde diyorum, gecmislerinde. Bu adamlar kariyerlerine o bolgede basladilar. Sonra pozisyonlari degisti. Ogren de gel diyor bir de :D

tartışmaya son veriyorum okuyun

saçma salak yorum yapanlar var

hamit nuri selçuk melo bunlar orta saha oyuncusudur ve oyunu 2 yönlü oynar

ve bu adamlar GSde 11de oynyacak isimlerdir ama mevkii olarak hepside aynı mevkiide oynuyorlar ortasaha

bizim orta shamız selçuk ve melo dur ve gayet iyidir

bu takıma hamit alındığı taktirde nuri fazlalık olacaktır bazı arkadaşlar 10 numara oynatırım nuriyi dedi ben tekrar söylüyorum nuri 10 numarada oynayamazzzzz öyle yetişmedi adam defansif ortasaha olarak yetişti ve zaman zaman ataklarda etkili oldu ve ortasaha şeklini aldı.

10 numara farklı şey oyunu tek yönlü oynayan sürekli golü düşünen topçudur ama nuri bu adam değil

transfermart tan saha dizilişine bakında azıcık nerede ve nasıl oynadığını göz önüne getirin diye link verdim ama nerde herşeyi olduğu gibi bunuda anlamadı bizimkiler

hayatımda fmden falan topçu önermedim önermemde önerenide sevmem ama fmden topçu bakıp yorum yapanlar bana yıllardır bildiğim topçuları 10 numara yaptılar sonra kendilerini futtbol cambazı ilan ettiler yazık

bize yedek olacağına gitsin başka takımda oynasın bize hamit alınsın yeter nuri gereksiz transfer olur hamit gelirse yedek kalır bide gökhan töre alırsın tamam

dinleyin beyler kucuk enisteyi.

Selcuk da Nuri de tas gibi forvet arkasi oynar.

Yabanci sniri olan bir ülkede Nuri gibi bir adama hayir demek aptallik olur.

Cl düzeyinde kaliteli yerli futbolcu say dedigimiz de 3 den sonra takiliyorsunuz, heyyy gidi heyy ne 10 numarasi.

Zira öyle statik 10 numara tarzi da oynamalarina gerek yok. Sahada da, kagit üzerinde forvet arkasi durdugu gibi durmaz heralde.

nuri forvet arkası oynar ,rahat zaten artık koşmayan teknik forvet arkası oyuncu tiplemesi mondern futbol oynayan takımlarda kalmadı , hamit sağ kanatta oynar

orta göbekdede melo-selcuk.

keşke olsa bu transferler

Selcuk da Nuri de tas gibi forvet arkasi oynar.

Yabanci sniri olan bir ülkede Nuri gibi bir adama hayir demek aptallik olur.

Cl düzeyinde kaliteli yerli futbolcu say dedigimiz de 3 den sonra takiliyorsunuz, heyyy gidi heyy ne 10 numarasi.

Zira öyle statik 10 numara tarzi da oynamalarina gerek yok. Sahada da, kagit üzerinde forvet arkasi durdugu gibi durmaz heralde.

Nuri yi bilmem de Selçuk'u forvet arkası oynatırsan verimi yarı yarıya azalır..Nuri de gelirse sistem 4-3-1-2 ya da 4-3-3 e döner demek..

memlekette futbol bitmiş siz hala nuri şaban kemal konuşuyosunuz yahu seneye futbolu felan kimse izlemez geçiniz

konu kilit

Nuri real e gitmekle büyük hata yapti,genc yasina ragmen Bundesliganin en degerli sezon boyunca not ortalamasi en yüksek oyuncusuydu.

Defansiv ortasaha olarak kendi sahasindan dünyada en iyi oyun kuran defansiv orta sahalardan birisi.Insallah biran önce realden kurtulur.

O zaman

------------Muslera--------------

Eboue--Ujfa--Semih----Hakan

------------Melo----------------

-----Selçuk--Nuri--------------

Kanat-------------------Kanat-

-----------Elmander-----------

Tabii ki artık bunların önemi yok ligi b.k ettiler ama içimden geldi yazıyım dedim...

Bu 3 oyuncunun gorevlerini ofansif defansif diye sınırlayamazsın. Okan-Suat-Umit / Emre gibi orta alanda cift yonlu calisirlar sayet oldugu taktirde. Forvetin arkasina Engin'i koyarsin, Avrupa'da cogu takim nefes bile alamaz.

o kadar efektif oynayamazlar çeyreği bile olmaz hatta

yahu o adamlar pire gibiydi heryerden çıkıyolardı gerek çabukluklarıyla gerekse hızlarıyla

bu engin-melo-selçuk-nuri dörtlüsü tam intihar olur birbirini nötrler bu 4 adam engin dışında hepsi aynı mantalitede isimler

biz hiç göbek iskeletini bozmadan

selçuk-melo

-engin--- şeklinde yabancı olarak hem kanatlarda etkili hem göbeğe yardım eden biri lazım önlerindede elmander-berbatov

peki kim olabilir o dediğim yere yabancı mesela valenciada ki feghouli yada ji sung park ya da dempsey gibi gibi

o kadar efektif oynayamazlar çeyreği bile olmaz hatta

yahu o adamlar pire gibiydi heryerden çıkıyolardı gerek çabukluklarıyla gerekse hızlarıyla

bu engin-melo-selçuk-nuri dörtlüsü tam intihar olur birbirini nötrler bu 4 adam engin dışında hepsi aynı mantalitede isimler

biz hiç göbek iskeletini bozmadan

selçuk-melo

-engin--- şeklinde yabancı olarak hem kanatlarda etkili hem göbeğe yardım eden biri lazım önlerindede elmander-berbatov

peki kim olabilir o dediğim yere yabancı mesela valenciada ki feghouli yada ji sung park ya da dempsey gibi gibi

Senin dediginde olur, ama Nurili bir orta saha intihar olmaz o kadar abartma. Nuri o 16 yasinda milli takima secilmis pasif ve acemi cocuk degil. Fazla izlemesemde gecen sezon cok iyi maclarina sahit oldum. Ayagindan top almak cok zor. Zaten top dolastiran bi takimiz, Nuriyle yeni level atlariz bu konuda. Ki hucumda cokta yaratici bir oyuncu.

Suan gecen sezon ki istatistiklerine bakiyorum da, Selcuk bizde kac gol asist yapmissa oda Almanya'da o kadar yapmis. Bu takimin ana ihtiyaclari defansini aksatmadan hucumda takima destek verecek bir solbek, becerikli bir forvet ve kanatlarin hucum tarafina en az bir transferdir.

Nuri gelirsede eger direk 11 oynayacak diye bir kaide yok. Seneye 50-60 mac oynayacagiz belkide.

Üst Alt