Nzonzi Galatasaray’da İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nzonzi Galatasaray’da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
falcaonun uzaması, gece vakti bu tarz isimlerin servis edilmesi, birbiriyle alakasız isimlerin aynı bölge için anılması

bana bunlar hep planlı hamlelermiş gibi geliyor

bir şekilde basını meşgul etme taktiklerine benziyor

modesteden sonra derslerini biraz alıp, geçen transfer dönemindeki tahta olayıyla kendilerini geliştirip, bu sefer tamamen spekülasyonlarla iz bırakmadan iş yapmaya çalışıyorlar

falcaonun uzaması, gece vakti bu tarz isimlerin servis edilmesi, birbiriyle alakasız isimlerin aynı bölge için anılması

modesteden sonra derslerini biraz alıp, geçen transfer dönemindeki tahta olayıyla kendilerini geliştirip, bu sefer tamamen spekülasyonlarla iz bırakmadan iş yapmaya çalışıyorlar
bunlarda bu söylediklerini yapacak akıl yok

Ay kiyamam
diyesim geldi mudur

İzbandut gibi herif hakkat.1.96 boy kafa hakimiyeti çok iyi.O boya teknik ve paslarıda iyi.Orta sahaya aradığımığız sertliği getirecektirde bu adamıda alamaz beceriksizler umutlanmaya gerek yok.

Yalanlarını seveyim haluk !!

He bu arada bence bizim ihtiyacimiz olan adam bu degil. Bize çiğ etle beslenen modeli lazim bunun. Top rakipteyken cok sert biri degil bu herif.

Son düzenleme:
Transfer yapmamiz lazim o bolgeye.

Seneye mariano nagatomo zaten gidecek. Orta ikili kiralik olacaksa onlarda gidecek.

Kafadan 4 transfer lazim, kimseyide satamayiz.

Çok izlemedim bilmiyorum kesici özelliği olan bi 6 numaraysa gelsin. Bana yumuşak bi oyuncuymuş gibi izlenim veriyor nedense

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesici olmasına gerek yok ki!

Geçen sezon çoğu maça ndiaye ve fernando ile çıktık ikiside öyle aman aman kesici degil.
Zaten ndaiye top kesmeye çalışınca faul yapan biri arada bir kesse de o topu yine rakibe verdiği için bir anlamı olmuyordu.

Bize ortasaha da kafası çalışan oyuncular lazım.
Rakibin pas kanallarını kapatıp,stoperlerimizi yönlendirecek biri lazım.

Ha bunu nzonzi yapabilir mi,

Bizde Tutar mı bilemem ?
Izleyenler daha iyi bilir

Abiler Nzonzi dediğiniz adam Dünya kupasında Kante'nin yedeğiydi. Yaşı 29. Italyada oynamış Ispanyada oynamış. Fernando'dan Donk'tan çok iyi oyuncu.

Fernando'nun ilk geldiği günleri hatırlayın. Nzonzi ondan da iyi.

Bu adam ağır değil yalnız.
Adam çok iyi posisyon oyunu oynadığı gibi üst seviye pass oyununa sahip olduğu için ağır geliyor herhalde bazılarına ama hızlandığı anlarfa hiçte yamana atılacak temposu yok adamın.

Burada bazı posisyonlarda tempo yaptığı anları mevcut.
Deli danalar gibi sağdan soldan koşmayını beğenmiyor bazı futbol uzmanları galiba.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt