O Sene Bu Sene Dediler ve Sapladılar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Sene Bu Sene Dediler ve Sapladılar!

şikeciler selçuk şahin , guiza gibi heriflerle bile bize gol attılar . bizim en güvendiğimiz adamlar bakıyorsun avarel olmuş çıkmış. bu kaçıncı ben kabullendim artık .
gerçekçi olmak lazım terim beraberlik için gidiyor şu an verseler öper başına koyar.

Geçen sezon Terim yerine herhangi başka bir td olsa fark atardık. Gerçi o palabıyık puştu adam gibi yönetse yine yenerdik. Ama Terim'in de 10 kişi kalmış çöp fb'ye karşı defansa gömülmesi büyük maçları yönetemediğini ispatlıyor. 0-3, 0-4 bitecek maçı verdi eliyle.

N11 straplez yırtmaçlı yada mini elbise giymiş kızların olduğu reklamlar sizde de çıkıyo mu? İnsan gibi 2 forum okuyalım derken aklımıza denişik şeyler getiriyor yav

N11 straplez yırtmaçlı yada mini elbise giymiş kızların olduğu reklamlar sizde de çıkıyo mu? İnsan gibi 2 forum okuyalım derken aklımıza denişik şeyler getiriyor yav
Google yakın zamanda baktığın veya genel olarak ilgin olabilecek şeyleri reklam olarak çıkartıyor üstat gsc ile alakalı bir durum değil yani. Bana mesela celine dion'un hollanda konseri ile alakalı bir şey çıkıyor. Dün amsterdam biletlerine ve otellerine bakmıştım.

Üst Alt