O Tabelayı Astırma Ünal Aysal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Tabelayı Astırma Ünal Aysal

Cevap: O Tabelayı Astırma Ünal Aysal

Sarı kırmızı boyalarla paintball oynamak için uygun bir alan yaratılmış olur:D

Astırmadı zaten, artık konu kapatılabilir.

scaled.php

Şaka gibi.Koskoca devletin uğraştığı şeye bak.Oldu olacak Boğaziçi köprüsüne de "devletin malıdır" tabelası assınlar.

Adnan Polat olsaydı kendi teklif ederdi o tabelayı astırmayı.

nası bir şey bu insanlar yaaa, küçük çocuklar gibi , bu stat benim ühühüü diye ağlıyolar resmen

şaka gibi ya yaptıkları işe bak ya..hala o meşhur açılışın sıkıntılarını çekiyoruz..a.polata saygılar..

yav assinlar ya nolcak chukleri tavana deysin bi

rahatlarlar

ben olsam arar bak asmana izin veriyorum ama bu benim buyuklugumden diye bir aciklama yaparim:)

Haydi arkadaşlar twitterde bastıralım... #TTARENAGALATASARAYINDIR #TTARENAGALATASARAYINDIR #TTARENAGALATASARAYINDIR

Bütün stadlar GSGM'ye ait biliyoruz ancak neden sadece bizim stadımıza asılıyor? Anlaşılmayan mesele bu.

Bütün stadlar GSGM'ye ait biliyoruz ancak neden sadece bizim stadımıza asılıyor? Anlaşılmayan mesele bu.

Evet bunun açıklaması neden yapılamıyor? Eğer o tabela sadece bizim stada asılırsa bu sadece açılışta ıslık yiyenlerin egosunu tatmin etme durumudur ki Galatasaray'ın adının üzerinden kimse böyle bir şey yapmaya cürret bile edemez!

Üst Alt