# Obinna Nwobodo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Obinna Nwobodo

Son yıllarda Anadolu’dan aldığımız oyunculardan hiç yararlanamadık. Profil olarak da açıkçası bizlik değillerdi ama yine de bu adam dahil bir tedirginlik oluyor bize gelirse böyle oynayabilecek mi diye
N'diaye gayet faydalıydı ilk geldiğinde. Gedson(8)-Obinna(6) ikilisinin, N'Diaye(8)-Fernando(6) ikilisi kadar verimli olabileceğini düşünüyorum. Ama vermezler tabii ki.

Bu adamı ilk geçen sene içerde oynadığımız Göztepe maçında fark ettim.

Sonra bjk maçında ciddi izledim baya baya "fakir kantesi" olduğu zamanlar oluyor.

Büyük takımda oynamak çok farklı bir durum ama orta sahada o kadar eksiğiz ki bunu bile alsak sevinecek vaziyetteyim.

Biz de Berkan ı 4 mil.€ + %20 sonraki satıştan pay ile aldık, önce sol içe koyduk çok sırıtıyor dedik ikilide Taylanla birlikte hücum tarafında çok eskik kalıyor dedik, tek başına 6 numaraya koyduk olmadı
Berkan, son Avrupa maçlarına kadar gayet iyiydi. Sürekli oynadığından ve dinlendirilmediğinden düşüşe geçti haliyle.

Berkan, son Avrupa maçlarına kadar gayet iyiydi. Sürekli oynadığından ve dinlendirilmediğinden düşüşe geçti haliyle.
Bilmiyorum, inşallah öyledir

Aslında tükürmüşüm pas oyununa, topa sahip olmasına bizim tek oynayabildiğimiz oyun Trabzon maçının ilk tarısında oynadığımız gibi topu kap ve rakip kaleye olabildiğince hızlı inmeye bak Avrupada da bu oyunla başarılı olduk

Eldeki malzeme belliyken her şeyi sıfırdan icat etmeye gerek yok Nwobodo gibi adamları sahaya atıp bu oyunun üzerinde durmakta fayda var, tabii bunu yaparken bir de hızıyla/atletizmiyle beklerimizin fark yaratması lazım

Göztepeli orta saha. Ligin açık ara en fazla defansif müdahale yapan orta sahası. Göztepe'nin yüksek presli oyununda ana faktörü oynuyor. Ayrıca eskiden kanat oynaması sayesinde dripling yapma kabiliyeti de son derece yüksek. Göztepeli taraftarlara göre fakir kantesi. Yaşı da henüz 25

berkan'ı her ne kadar beğensem de tamamen yerli oyuncu olmasıyla oynuyor. Asla 4 milyon verilecek oyuncu değil. Yurtdışından riske girmek yerine obinna hamlesi olabilir. Bizim kadro yapımıza da uygun bir oyuncu

Taylan'la Berkan'ı toplar dörtle çarpar Obinna demek ki arayınca ucuza kaliteli oyuncular bulunuyormuş marifet Berkan'a 4,5 milyon Euro vermek değil

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yani ben seviyorum bu tip oyuncuları adam 4.2 tackle ile oynuyor maç başına ligde. Şöyle düşünün bizim 3 orta saha oyuncumuz Cicaldau 1.6 tackle, Taylan 0.9 tackle ve Berkan 1.8 tackle ile oynuyor maç başına yani Berkan + Taylan ve Cicaldau üçlüsünün maç başına yaptığını tek başına Obinna yapıyor hayvan herif ki geçen sene de 3.7 tackle ile oynamış fotmob verilerine göre

Orta sahada top kapan, rakibi bozmaya çalışan 1 tane bile oyuncumuz olmadığı için rakiplerimize bu kadar diş geçiremiyoruz bence.

Yani ben seviyorum bu tip oyuncuları adam 4.2 tackle ile oynuyor maç başına ligde. Şöyle düşünün bizim 3 orta saha oyuncumuz Cicaldau 1.6 tackle, Taylan 0.9 tackle ve Berkan 1.8 tackle ile oynuyor maç başına yani Berkan + Taylan ve Cicaldau üçlüsünün maç başına yaptığını tek başına Obinna yapıyor hayvan herif ki geçen sene de 3.7 tackle ile oynamış fotmob verilerine göre

Orta sahada top kapan, rakibi bozmaya çalışan 1 tane bile oyuncumuz olmadığı için rakiplerimize bu kadar diş geçiremiyoruz bence.
Bence sadece bunları yapmıyor. Oyun görüşü ve tekniği de fena değil.

Üst Alt