Ödenilen Paraya En Çok Acıdığınız Yerli Oyuncu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ödenilen Paraya En Çok Acıdığınız Yerli Oyuncu

Ödenilen Paraya En Çok Acıdığınız Yerli Futbolcu?

• Tarık Çamdal

Kullanılan: 53 85.5%
  • Veysel Sarı

Kullanılan: 2 3.2%
  • Umut Bulut

Kullanılan: 0 0.0%
  • Aydın Yılmaz

Kullanılan: 3 4.8%
  • Barış Özbek

• Mustafa Sarp

Kullanılan: 1 1.6%
  • Ceyhun Gülselam

• Sercan Yıldırım

Kullanılan: 2 3.2%
  • Olcan Adın

• Koray Günter

Kullanılan: 1 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    62
Olcanın alınması doğruydu o dönemde adama doğru düzgün forma şansı vermedik bek falan oynattık üstüne.

Bile bile lades transferleri olarak ikk aklıma gelenler :

Salih D
Yekta
Yiğit GÖ
Lahmdal

Aslında bile bile lades olanlar var. Yekta-Yiğit-Salih-Serdar
Sınırın kurbanı olduklarımız Tarık-Umut-Hamit
Eskilerden de Ozanın dediği gibi Bülent ve Serkan 2000 senesesinin 13-14 milyon doları..Enflasyona vursak belki 30 milyon euro yapar.

Son düzenleme:
F/P oranı en düşük: Çamdal
En sevmediğim: Sarp
Beklenti/performans oranı en düşük: Olcan
Gençlerden en büyük hayal kırıklığım: Aydın Yılmaz

Listedeki adamlardan kesinlikle acik ara Tarik Camdal. Bok gibi futbolcu oldugunu bile bile aldik.

Listeye dahil edilmesi gereken baska bir yerli Serdar Aziz. Bunun futbolculugunu gectim göz göre göre sakatlik sorunlari olan ve her harekette sakatlanmaya meyilli olan bir adama cuval cuval para ödedik. Benim gözümde Semih den farki Serdar'in.

Tarık tabii ki. Bu da soru mu? Adam 4.5'a gelip 3 kuruşluk top oynamadı, üzerine aldığı sözleşme yüzünden senelerdir boşuna para ödüyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu Eray kovasının kulüpte yemek yemesi bile kanıma dokunuyor. Sanki çocuklarımın rızkını buna veriyorlarmış gibi hissediyorum.

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Net Tarık çamdal. Veysel sarı da aynı şekilde sıfır katkı verdi. Serkan aykut - aydın yılmaz - barış özbek vs bunların hepsinin kenarından köşesinden faydaları mutlaka oldu.

Üst Alt