Odyakmaz: "F.Bahçeliler maçı vermemizi istediler" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Odyakmaz: "F.Bahçeliler maçı vermemizi istediler"

Cevap: Odyakmaz: "F.Bahçeliler Maçı Vermemizi İstediler"

Hala nedense içeride kalacaklarından şüphe duyuyorum..Ama insallah yürekli olurda mahkemede dökülür.

En komiği Bülent savcıya gider yapmış..

Savcı: "Maçın 10. dakikasında kaç kaç biteceğini anladık."

Uygun:" Sen yorumcu olsana madem,Elbet buradan çıkıcam yine 1 numara olucam"

Amnugha goduk Bülent başghaaannnnn
obscene-smiley-1022.gif

ortada dilil yok dilil. dilil olsa sene sonu karar viririz ama dilil yık sene sınını bikliyilim

Dün Telegol ü bende izledim ve bazı saçmalıklar farkettim. Serhat VTR sini de verdiği yazıda aziz in maçı vermeleri için Mecnun Otyakmazı defalarca kez aradığını yazdı. Daha sonra program içerisinde belki başka sebeplerden aramıştır dedi. Sonra mecnunun un avukatı aradığında bu düzeltmeyi zaten yaptığını söylereyek konuyu kapattı. Telefon konuşması bittikten sonra serhat avukata mecnun bey bana söylediklerini mahkemede söyler inşallah diyerek tekrar ilk söylediği söze geri döndü. anlaşılan binlerce kez dönüldü.

Ayrıca benim dikkatimi çeken başka bir husus şu oldu. Olaylar tamamen kişiselleştirilmeye başlandı. Herkes isimler üzerinde durmaya başladı. Ancak bu isimlerin temsil ettikleri kulüplerin isimleri hiç teleffuz edilmez olmaya başladı. Sanki suçlu bulunurlarsa sadece isimler ceza alacakmış görüntüsü var şu anda basında.

En komiği Bülent savcıya gider yapmış..

Savcı: "Maçın 10. dakikasında kaç kaç biteceğini anladık."

Uygun:" Sen yorumcu olsana madem,Elbet buradan çıkıcam yine 1 numara olucam"

Bu haber nerde geçti yahu

Uygun öyle savcıya falan atarlanacak cesarette bir adam olmasa gerek.

Adam canlı yayında tarihi bi itiraf yaptı ve de artık bunun lamı cimi kalmadı. Şu malum mal da kıvırmasa da bi an önce gerekeni yapsa, bu pislikleri artık hiç bi platformda görmek istemiyorum.

Örtbazin kralini izliyoruz, üc maymunlar TFF hic birsey yapmak istemiyor.

Anlaşılan bu açıklamalar bile T.F.F.'yi tatmin etmemiş.Hala '' dilil yok '' düşüncesindeler sanırım.:SS:

Telegol ve Serhat Uluerende ne yalaka adamis, Aziz Yildirim bunlarin hepsini mahkemeye verdi ama halen yalakalik pesinde.

Mecnun Otyakmaz: Serhat kardeşim hoş geldin. Sana bugün önemli açıklamalar yapmak ve bunları da yayınlamanı çok isterim. Öncelikle çok iyiyim çünkü gençliğim önemli bir zamanı cezaevlerinde geçti. Ben gençlik yıllarında maalesef pis işlere karıştım, adam yaralamak,dövmek,silah bulundurmak,gasp yapmak gibi. Evet hepsi hataydı ama gençken içimdeki şiddet fazlaydı ve bunların bedelini 95 yılına kadar ödedim. Defalarca gözaltına alındım,cezaevine girdim. Zaman zaman şiddet bile gördüm ama 95 yılında cezaevinden çıktıktan sonra tövbe ettim. Suçun yanından bile geçmedim.olayların hep uzağında durdum, evlendim,çocuk sahibi oldum ve temiz bir hayat yaşamaya başladım. Evet Sedat Peker’i çok sevdim ve hala da seviyorum. Başıma ne geldiyse Sedat Peker’e yakın olmamdan gelmiş olabilir ama bunlardan da rahatsızlık hiç duymuyorum. Benim ofisdimde, evimde Sedat Peker’in resimleri varmış. Nr var ki bunda? Ben onun resmini gerekirse kalbimin üzerine dövme yaptırırım,bundan da gocunmam.

:confused:

Bu adam Türkiye'nin en üst düzey liginde kulüp başkanı.

Bir adam başka bir adamın resmini niye ofisine koyar ki?

Yeni bir taktikde olabilir, yani satmamizi istediler = satmadik = sike yok. Bunlardan da Fenerbahcenin Sampionlugu kalir cikar. Aziz icerden herseyi ayarliyor.

Suça teşebbüsün bile cezalandırılması gerekir. Şahsi kanım.

Öyle olmasi gerekiyor, ama bence Aziz Yildirim yeni plani bu. Sivasspora Sike teklif edildi ama onlar kabul edilmedi, adam Trabzonspor'u da dahil ediyor. Sonucda Fenerbahce ve Trabzon teklif etmis denilecek, ve Sampion Fenerbahce kalsin olacak. Bence bu son günlerde olanlarin hepsi senaryo. Birseyler dönüyor ama neler?

TFF'nin bu kadar ay beklediginin bir sebebi var iste.

Üst Alt