Official "TRAŞ" Topiği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Official "TRAŞ" Topiği

Cevap: Official "TRA$" Topiği

Öyle bir anlatıyorsunuz ki kafamda tasvir etmeye çalışıyorum sakalınızı ortaya böyle bir şey çıkıyor :)

sym_hagrid.jpg

seb352bcf0192b4f307d42f4033208256.jpg

dayı kim bilmiyorum ama benim sakal yapısı buna benzer. Cücük kısmı daha az ssadece

bak kesmezsem (diyelim 1 hafta) kasıntıdan duramıyorum

kesersem - kan-revan, jiletle sakaldan kaynaklanan mini sivilceleri czıırttlama durumu oluyor

kestikten sonra - tahris uzun suruyor...

yani tek rahat ettiğim kestikten sonraki 1.5 gun okadar... bıktım abi sakaldan samimi soyluyorum, kokten bir cozum lazım :ka21:

kesersem - kan-revan, jiletle sakaldan kaynaklanan mini sivilceleri czıırttlama durumu oluyor

yani tek rahat ettiğim kestikten sonraki 1.5 gun okadar... bıktım abi sakaldan samimi soyluyorum, kokten bir cozum lazım :ka21:

Sinek kaydı traş olma reis. Sakal ne tarafa doğru çıkıyorsa o tarafa doğru kes.

tekrar traş olsana 1.5 gün biterken bi kaç kere dene

abi suremiyorumki, cok acıyo benim sakallar metal gibi sert, tekrar tras olmam icin sağlam 4 gun lazım.

Sen benim dediğimi yap. Sinek kaydı olursan o sivilce benzeri şeyler olur hep.

biliyorum :( fakat sinek kaydı olmayınca da iste, cok rahatsız oluyorum abi, elimi suruyorum o batması yok mu, kafamı cama falan gecirmek istiyorum yae o an

berberde olunca iyi ama, ne tahris oluyo ne bişey mis gibide sinek kaydı yapıyo adamlar.

biliyorum :( fakat sinek kaydı olmayınca da iste, cok rahatsız oluyorum abi, elimi suruyorum o batması yok mu, kafamı cama falan gecirmek istiyorum yae o an :asd:

berberde olunca harbi iyi ama, ne tahris oluyo ne bisey mis gibide sinek kaydı yapıyo adamlar.

YAPILACAK LIST

1- Mahallede yaşlı bir berber amca bulucan.

2- İyi bir iş bulunacak

3- 1-2 kere gidip sakal traşı olup 5 lira verecen. -reis türkiye de mi yaşıyorsun bilmiyorum ama-

4- Muhabbet ilerletilecek berber amcayla

5- Her gördüğünde selam vereceksin

6- Zaman zaman para ödemeden ayrılacaksın ''hakkını helal et dayı'' duygu sömürüsü ile

7- Rahat rahat uyuyacaksın

8- Günde 5 liradan, 140-150-160 civarı para ödeyeceksin her ay.

veya

Kafa dengi berber bulup, eline silahı alıp ''aga bana bu işi tüm ayrıntılarıyla anlat'' diyeceksin.

Cevap: Official "TRAŞ" Topiği

bimde le jilet var beyler 3 bıçaklı böyle hiç hissetmiyosunuz bile traş olduğunuzu

Jilet'ten nefret ederim berbere gidip makineyle traş olurum Parayı basıp iyi bir traş makinesi alıcam yakında daha iyi

Jilet kullanmam,Can renkdasım gibi pasa pasa berbere giderim tırasımı olur gelirim:D

jilet ile tiras olacaksan, aslinda sinek kaydi olacaksin. yoksa güzel durmuyor. eger jilet kullanilmiyorsan, makina ile kirli sakal birakilmali. ama maalesef ben meslek geregi hafta da en az 2 kez tiras olmak zorundayim. (muhtemelen) emir gibi yanlis oldugum ve yeni yeni ögrenmeye basladigim icin, bogazimda hep tahris ve kil dönmelerinden dolayi sivilceler var. bundan sonra sadece ciktigi yöne dogru tiras olacagim. eger sinek kaydi olmam gerekirse de, türk bir berber bulmam lazim burada :asd:

beyler su sivilceler veya daha dogrusu yaralardan kisa sürede kurtulmanin bir yolu var mi?

her seferinde yara kremi sürüyorum ama tahrip den dolayi, her seferinde yine yara aciliyor.

caresi olan var mi?

cözüm pls :ask:

Üst Alt