OGC Nice Takip Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OGC Nice Takip Başlığı

150px-OGC_Nice_logo.png

OGC Nice, Fransa'nın Nice şehrinde kurulan bir futbol kulübüdür. 1904 yılında kurulmuştur. Maçlarını 36.178 kapasiteli Allianz Riviera'da oynamaktadır.

Kulüp Başarıları

dX7gVX.png

Bu sezon cidden güzel bir kadro kurdular. Şu an Fransa Ligi'nde 2. sıradalar, Monaco ile aynı puandalar (10) ancak Monaco averaj olarak önde.

Gelelim bu sezon yaptıkları transferlere ve kadrolarına...

Öncelikle takımın başına Lucien Favre'yi getirerek büyük iş yaptılar. Gladbach'tan tanıdığımız Favre'nin adı bizimle de anılmıştı.

Bu sezon yaptıkları transferler:

Wylan Cyprien (Ben kendisini çok beğeniyorum, şu ana kadar gayet iyi oynuyor Nice'da) - 5 M € bonservis

Arnaud Lusamba - 2.5 M € bonservis

Dante - 2.5 M € bonservis

Dalbert - 2 M € bonservis

Arnaud Souquet - 1.25 M € bonservis

Paul Baysse - 500.000 €

Mario Balotelli - Bedelsiz (İlk maçında bugün Marsilya'ya 2 gol attı, umarım burada başarılı olur)

Walter Benitez - Bedelsiz

Anastasios Donis - Juventus (Kira)

Younés Belhanda - Dynamo Kyiv (Kira)

TOPLAM = 13.75 M €

Sattıkları oyuncular:
Nampalys Mendy - Leicester City - 15.5 M €

Niklas Hult - 300.000 €

Ayrıca Kevin Gomis, Hatem Ben Arfa, Jeremy Pied, Alexandre Mendy, Romain Genevois, Stéphan Raheriharimanana, Lucas Rougeaux ve Mahamane Traore bonservissiz olarak kulüpten ayrıldılar.

TOPLAM = 15.80 M €

Cyprien denen arkadaş Önümüzdeki yaz büyük takımlara gider. Savunma ikilisi müthiş. Dante 33, Sarr 17 yaşında. Hoca büyük bir cesaret gösterip Dante gibi tecrübeyi bedavaya alarak 17'lik Sarr'ı oynatıyor.

Serdar Aziz yerine bedava Dante alınabilirdi mesela.

Bu Plea iyi adam, Lyon 2 sene önce 500 bine satmis Nice'e

Sezon sonu bunu en az 10 katina satar Nice. 15 macta 8 gol hic fena degil

Üst Alt