''Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu''

Oğlunu saklamış hamzanın böyle bir oğlu olduğundan haberin varmıydı sahip çıkmak demek sadece parasını vermek demek mi?

La neden benim haberim olsun? :D

Ahmet Efe komik bir çocuk olmasa ondan haberin mi olacaktı sanki?

Ayrıca nüfusundaymış çocuk. Hadi nüfusunda olması pek mühim bir ayrıntı olmasın ama görüldüğü üzere ilgileniyor çocukla.

Son düzenleme:
Gayri meşru bir ilişki sonrasında dünyaya gelen çocuk normal yollarla dünyaya gelen çocuklar gibi pek bilinmez saklanmak istenir dostum hamzanında yaptığı bu yoksa kalksın sana haber versin demedik.

Gayrimeşru ilişki konusunda bir yorum yapmadım ya da soru sormadım.

Nüfusunda olan, gidip birebir ilgilendiği bir çocuğun nesine sahip çıkmamış oluyor? Onu söyleyin bana.

nüfusuna almış ama bu benim evladım diyememiş kimseye bundan bahsediyoruz ok?

La bunu haberin neresinden anladınız? :D

Şoförüyle aldırmasının nedeni karısı. Kimseye bu çocuk benim veya değil diyip demediğini nereden biliyorsun? Belki de sadece magazinden sakladığı bir şeydir?

Bunlar düşük ihtimaller tabii ki ama bilmeden yorum yapmaktan sakınılması gereken konular.

takımdaki evlatlarına sahip çıkacağına kendi evladına sahip çıksaydın karektersizoğlu.

Muhteşem muhteşem.
haber-DpoSUnrfsXid.jpg

La bunu haberin neresinden anladınız? :D

Şoförüyle aldırmasının nedeni karısı. Kimseye bu çocuk benim veya değil diyip demediğini nereden biliyorsun? Belki de sadece magazinden sakladığı bir şeydir?

Bunlar düşük ihtimaller tabii ki ama bilmeden yorum yapmaktan sakınılması gereken konular.
Arkadasim kadinin aciklamasina bakarsan hamzanin kariyeri ve is iliskilerinden dolayi bunu sakladigini soyluyor ben demiyorum kadin soyluyor

olay belli saklanmış kamuoyundan hamzanın çevresi olaya hakim gizli birşey yok genelden saklanmış sadece hamza çocuğu görmeye şöförünü yollayınca bunu birde eşinin yaptırdığını öğrenince şartelleri indirmiş işte bu kadında tek farklı olan Türkiye duydu gördü hepsi bu :D

"Aslında daha güzel bayanlar bulabilirdik ancak evdekini küstürmeden, ona alternatif olacak birine bakıyorduk. Aile içi dengeleri de sarsmamak gerekiyordu. Bakmayın böyle durduğuna Sinem kemik gibi çocuktur ve yürüyene dek bu ailede kalacaktır. Ne yani böyle yerli varken gidip yabancı bir kadın mı bulsaydık?..."

Üst Alt