# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Transferler umarım bu şekilde genç, atletik ve diri topçuları kadroya katarak devam eder. Oğulcan'ı Babel gibi şovmene tercih ederim kendisini yetersiz bulmama rağmen.

EfJ4FHUXkAAP0vm

EfJ1Y5WX0AAxsJ6

Maaşı gayet uygun 4 sene için toplam 18 milyon TL. Yani 2 milyon euro...

Yıllık 500 bin euro kazanacak çocuk. Ayrıca bonservissiz gelmesine rağmen imza parası ödememişler.

O yüzden maaşı çok çok makul bana göre. Bu tarz transferlerden 5 tane yaparsın 1 veya 2'si tutar.

Mesela geçen sene Jimmy, Şener, Taylan, Adem geldi. Falcao'dan alamadığımız katkıyı Adem'den aldık.

Bu senede mecbur bu tarz transferler olacak. Kerem, Oğulcan gibi. Emre'de bana göre bu tarz transfer ama o biraz Sivas'ta kendini ispatladı tabi.

Yol uzun ne çıkağı bilinmez. İnşallah çok başarılı olur.

Tekrara girecek ama.. Kendisini Bursa altyapısından bu zamana kadar iyi biliyorum. Bize ilk geldiği zaman, Enes'in gölgesinde kalmış ama, potansiyeli yüksek ve Türk futbolunun aradığı klasik santrafor tipi idi. Açıkçası Fatih hoca da bizzat isteyerek alınmış ve Bursaspor yönetimi ile ufak da olsa sorunlar yaşanmıştı. Bizden gittikten sonra kanat/forvet olarak bir evrim sürecine girdi ve ara ara parladı ama yeterli olmadı. Son olarak Rize'deki performansı hiç de göze batar değildi. Hatta bence geriye bile gitti. Lakin hoca unutmamış ve boşta kalınca aklındaki Oğulcan'ı yakalayacağını düşünerek transfer etti. Açıkçası ben kendisini kanat/forvet olarak görmüyorum. Direkt olarak forvet olarak verim alınması gerektiği taraftarıyım. Özellikle bize karşı kapanan takımlara karşı kanatlarda çok pasif kalacaktır. Oğulcan genel profil olarak güvenilecek bir potansiyel forvet tipi. Hoca da istediğine göre kesinlikle şans bulacaktır. Artık çok da genç değil. Güvenim tam.

Üst Alt