GSC Haber - Okan Buruk: "2-1 sonrası oyuna hükmettik. Önceki maçlardaki gibi değildik. 3-1, 4-1 de olabilirdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "2-1 sonrası oyuna hükmettik. Önceki maçlardaki gibi değildik. 3-1, 4-1 de olabilirdi"

1674326089773.png

Galatasaray Futbol A Takımı Teknik Direktörü Okan Buruk, Süper Lig'deki Antalyaspor galibiyetimizin ardından yayıncı kuruşula değerlendirmede bulundu.

Okan Buruk: "2-1 sonrası oyuna hükmettik. Önceki maçlardaki gibi değildik. 3-1, 4-1 de olabilirdi."

Okan Buruk: "Rakibimiz bundan önceki maçlara göre daha kompakt, daha mücadeleci bir oyun sergiledi. Eksik kadrolarına rağmen hırslı bir oyun sergilediler. Günün sonunda kazanmayı hakeden oyunu biz oynadık diye düşünüyorum"

Okan Buruk: "Bir kısım seyircimizin gelmesi engellendi ama onların yerine gelenler de muhteşemdi."

Okan Buruk: "Benim deyimimle, 12 maç kazanılan dönemin başındaki teknik adamım. Maçlar tek başına kazanılmıyor. Oyuncularımız harika iş çıkarıyorlar. Bu başarıyı birlikte yaşıyoruz, umarım sonu şampiyonluk olur."

Okan Buruk: "Bazı maçlar Icardi pozisyon hazırladı, gol attırdı. Bugün için bir çalışmamız oldu ve ona daha fazla top gitmesini sağladık. Ona daha çok orta gelecek, top gelecek"

Okan Buruk: "Gomis ile birlikte çok iyi santrforlarımız var. Bugün Gomis’e süre verememenin üzüntüsünü yaşıyorum. İkisi de oynadığında elinden geleni yapıyor. Onlara daha çok top getirirsek skor sayımız daha yüksek olacak.”

Okan Buruk: "Futbol oynarken son dönemlerimde kongre üyesi olma şansı gelmişti ancak olamamıştım. Daha sonrasında başvurum oldu, ancak biliyorsunuz Galatasaray üyeliği çok zor alınıyor, nasip olmadı. Başkanımız söz vermişti, bu sefer oldu. Bu üyelik benim için çok önemli."

Okan Buruk: “Transfer çalışmalarımız sürüyor. Transfere değil maça odaklandık bugün. İki gün boşluğumuzda bunlarla ilgili daha doğru şekilde hazırlanacağız.”

Moderatör tarafında düzenlendi:
biraz daha yırtıl be hoca. nuri çirkefi 60 dakika 10 kişi oynaması gereken maçta yanlış taç için depara kalkıyor, senin takımının penaltısını güle oynaya çalmakta beis görmüyorlar. her maç en büyük kozu luiz adriano kalan antalya gibi rakipler de yakalayamazsın.

Okan hoca bile daha önce üye olamamış sıradan bir Galatasaray'lının bu hayali kurması mümkün değil yaw.

biraz daha yırtıl be hoca. nuri çirkefi 60 dakika 10 kişi oynaması gereken maçta yanlış taç için depara kalkıyor, senin takımının penaltısını güle oynaya çalmakta beis görmüyorlar. her maç en büyük kozu luiz adriano kalan antalya gibi rakipler de yakalayamazsın.
Bu maçta fazla yapmadı ama uzun süredir kenarda hakeme baskı yapıyor dikkatimi çekti, isyan ediyor yani. Sezon başı sakindi sonradan açıldı

Bu maçta fazla yapmadı ama uzun süredir kenarda hakeme baskı yapıyor dikkatimi çekti, isyan ediyor yani. Sezon başı sakindi sonradan açıldı

bu arteta'yı hatırlıyorum geçen seneki bi kupa maçıydı, o zamanki arsenal şu andakinin yanında giresunspor gibi bişeydi. ben de burda herkes gibi durmadan herife sövüyodum, adamın da canına mı tak etti naptı o maçta takımdan çok hakemlerle uğraştı kenarda, içindeki sipsi pep yardımcı apoletini attı gitti resmen. okan hocadan da öyle bi patlama bekliyorum ben, sınırlar içinde olacak tabi, kendini kaybedip kenarda duramayacaksa bize faydası yok ama galatasaray'a karşı bu kadar kolay hak yiyemeyeceklerini de birinni söylemesi gerek. kadro iyi diye önceki senelerde her takım için geyiği yapılan ''camianın içinden bi yardımcı antrenör'' tribi bu yıl belki yok ama ona da ihtiyacımızın olacağı pis rakipler, hakemler ve deplasmanlar olacaktır illa ki.

Üst Alt