GSC Haber - Okan Buruk: "8+3 kuralını kimin istediğini merak ediyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "8+3 kuralını kimin istediğini merak ediyorum"

Avrupa'da başarı sağlanması için ne kadar az Türk oyuncuya bağlı kalınırsa o kadar başarı gelir.Okan hoca da bunun farkında.Şimdi Kerem yerine 10 numara da Mertens'ten daha genç 1 ilk 11 oyuncusu alsak Şampiyonlar Ligi'nde şu zor gruptan da rahat 1 şekilde çıkardık.Kaçan gollerde verilmeyen paslar takımın iyi olan enerjisini de oyun isteğini de aşağıya çekiyo. Okan hoca sürekli oynatmakla da haklı bu Yabancı Kuralı'ndan dolayı.Lig'de oynatıp burda oynatmazsa Türk oyuncular sıkıntı çıkarır..

Avrupa'da başarı sağlanması için ne kadar az Türk oyuncuya bağlı kalınırsa o kadar başarı gelir.Okan hoca da bunun farkında.Şimdi Kerem yerine 10 numara da Mertens'ten daha genç 1 ilk 11 oyuncusu alsak Şampiyonlar Ligi'nde şu zor gruptan da rahat 1 şekilde çıkardık.Kaçan gollerde verilmeyen paslar takımın iyi olan enerjisini de oyun isteğini de aşağıya çekiyo. Okan hoca sürekli oynatmakla da haklı bu Yabancı Kuralı'ndan dolayı.Lig'de oynatıp burda oynatmazsa Türk oyuncular sıkıntı çıkarır..
aynen zaha ve tete de Türk degil mi?

Kerem sadece bu maç değil, her maç bu kadar pozisyona girip hiç ediyor. Kerem'in yerinde kim olsa bu kadroda pozisyona girer zaten. Neden pozisyona girip bu kadar az gol atıyoruz diye sorgulamayı düşünmekte fayda var.
Yav kalecinin sektirdigi topta boş kale nasıl atılmaz. Oburku pozisyon top sekiyor kaleci öne çıkmış asirt üstünden. Deli oldum vallahi

Yav kaleci in sektirduvi topta boş kale nasıl atılmaz. Oburku pozisyon top sekiyor kaleci öne çıkmış asirt üstünden. Deli oldum vallahi
Bu seviyede bu pozisyonları atman lazım. Kerem'in kapasitesi bu. Kötü futbolcu değil, ama Galatasaray için şuan yeterli seviyede değil. Keşke geliştirebilse kendisini çünkü iyi niyetle mücadele ediyor, ama zor.

Bu gruptan hiç bir senaryoda rahat şekilde çıkamazsın

Bu gruptan hiç bir senaryoda rahat şekilde çıkamazsın
Şu 2 maçta oynadığımız oyunu görünce daha iyisini hak ettiğimizi düşünüyom reis.Kerem'e bağlı kalmak yerine ilk 11'de oynayan 1 oyuncu alsaydık takım oyununa daha da katkısı olurdu.Okan hocaya da yazık bu kadar oyun oynatıyo bu takımlara karşı yine de Lig'de de verim almak için erkenden çıkaramıyo. O da ister Yabancı Kural'ı sınırsız olsun..

Şu 2 maçta oynadığımız oyunu görünce daha iyisini hak ettiğimizi düşünüyom reis.Kerem'e bağlı kalmak yerine ilk 11'de oynayan 1 oyuncu alsaydık takım oyununa daha da katkısı olurdu.Okan hocaya da yazık bu kadar oyun oynatıyo bu takımlara karşı yine de Lig'de de verim almak için erkenden çıkaramıyo. O da ister Yabancı Kural'ı sınırsız olsun..
Daha iyisini hakettik 3 maç 9 puan olurdu ama bugün 3-1 öne geçsen 4-3 yenerdi bayern seni 5 dkda

Ya da Mamchestera kaybedebilirfin

Karşında 1 milyarlık iki takım var

Sunu kaciriyoruz bence... biz hemen her sey olsun istiyoruz. Uefa bile 4 yil sonunda oldu. Bu istikrar olursa birseyler olabilir. Ama 100% haklisin.
Orası öyle ama istikrar lazım.

Bir de ben bizim seviyemizdeki takımların olmazsa olmazını iyi savunma olarak görüyorum, 3 maçtır kontradan yiyoruz golleri, buna ket vurmak lazım.

Bayernle Manchesterdan da kontra yemeyelim.

Üst Alt