GSC Haber - Okan Buruk: "Faulü veriyorsan ikinci sarıyı da vermen gerekir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Faulü veriyorsan ikinci sarıyı da vermen gerekir"

Ilk kane golunu iki kere inceleyip gol veren acemi bir hakem trio su vardi ben bizim ligte bile gol verip bir daha inceleyen var gormedim bu hakem bir saha CL mac yonetmemeli

hakem konusunu en iyi açıklayan pozisyon ikinci yarıda abdülkerimin pres yaptığı ve ceza alanında kaptığı bir top vardı hatırlarsanız

pozisyon faul değil ama çaldı

iyi niyetli bir hakem o pozisyonu oynatır ve vara bırakırdı kararı en gol olsa bile

korkudan anında faul çaldı

korkudan maçı erken bitirdi

arada kaynadı ama bakambunun attığı gol acaba bundan sonrası için kendisine özgüven olarak dönüp bize katkı sağlar mı acaba? attığı gol bu arada inanılmaz bi goldü.

Acik alanda is yapmayi seven biriydi hep ve genelde kanatlardan oyunu baslatiyor. Forvette kullanmak mantikli degil zaten elimizde orada forvete daha yakin o saydigim 3 isim var.
ligde farketmez o kadarda - ama dediğin gibi süreçte zorlamak lazım işte. aynı yorumları yaptık hep.

bazen oyuncun istese bile daha ilerisi için dur diyebilmek lazım.

sakatlığından beri net plase bile vurmaıyor icardi bana göre.

Söylenecek çok şey var da bugün Bayern’e fark yemediysek sayende. Ben hala iddia ediyorum. 2000 dahil Galatasaray’ın bireysel olarak kurduğu en kaliteli kadro ama yine de ne kadrolarla bu takımların karşısına çıkıp 5-6 yediğimiz oldu. Uefa Kupası sonrası 2 sezon, her takıma içeride, dışarıda korkusuzca baş kaldıran bir takım vardı. Bugün bu takım ona benziyor. Bayern iyi değilmiş hadi oradan 2 gün önce Dortmund’a 4 attı bu takım, aynı kadroyla. Ki Dortmund, Newcastle’ı iki maçta da yendi.

Bırakın Bayern’i onların deplasmanda 4 attığı Dortmund bugün Beşiktaş, Fener ile oynasın 4-5’ten aşağı atmaz.

Hakem tam bir şeref yoksunuydu. Bu kadar sonuca etki etmezsin. İkinci sarıyı vermedin, Abdülkerim faul yapmadı orada gol olma ihtimali çok yüksekti faul çaldın, bayern'in attığı ilk golde faul var iki kere incelediniz yine de golü verdiniz. Böyle bir maça UEFA nasıl bu çaylağı atar onu da anlamış değilim.

Üst Alt