GSC Haber - Okan Buruk: "Icardi'nin topuğunda bir ağrı var. MR çekildikten sonra net şekilde görüntüyü göreceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Icardi'nin topuğunda bir ağrı var. MR çekildikten sonra net şekilde görüntüyü göreceğiz"

Okan Buruk: "Derbi kazanmışsınız, çok mutlu olmanız gerekiyor ama bizim de aklımızda o kaldı. 11'e 10'dan sonra dinamizmimizi ve baskımızı kaybettik. Net pozisyon vermedik ama topu rakibimize zaman zaman gereksiz şekilde bıraktık. Bitiriciliğimiz de aynı şekilde yeterli değildi. Özellikle ilk yarıda birçok şansımız vardı ama son hamleleri doğru yapamadık. Bizim oyuncularımızın kalitesindeki oyuncuların bu pozisyonları daha doğru şekilde bitirmesi gerekiyordu. Şut sayısı da neredeyse 30'a yaklaşmış ama kaçı istediğimiz kalitede olmuş bunun analizini yapacağız.

Güçlü takımların olduğu bir lig. Bugün Beşiktaş'ın kalitesini gördük. Özellikle 11'e 10'dan sonra Burak hoca ve takımı ciddi bir şekilde cevap verdi. Tebrik ediyorum. Biz ise daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahibiz.

11'e 11 de üstündük rakibimize karşı. Ancak 11'e 10'dan sonra belki oyuncularımın da kafasında "1-0 öndeyiz. 3 gün sonra tekrar maç var. Nasıl olsa kazanırız" düşüncesini gördük. Net pozisyon vermedik. Genel olarak bitiricilikte daha iyi olmalıyız.

Icardi'nin topuğunda bir ağrı vardı. Soyunma odasında da ağrısı vardı. Yener hocamız kontrolleri yaptı. MR çekilecek. En doğru değerlendirmeyi MR sonrası görüntüsünü gördükten sonra yapacağız.

Süper Kupa'nın oynanacağı zaman çok yanlış bir zaman. Oyuncuların tatil yapacağı tek bir hafta vardı, yılın son haftası. 24'ünde derbi var, sonra 30'unda tekrar Süper Kupa. Tarihin doğru tespit edilmiş bir tarih olduğunu düşünmüyorum.

Bayern Münih maçında kendi oyunumuzu göstermek isteyeceğiz. Oyun kurmada değişiklikler olabilir. Son idmanda Bayern Münih maçıyla ilgili her şeye karar vereceğiz.

Hakemin doğruları, yanlışları oldu. Pozisyonları izlemedim. Kulübede izlediğim kırmızı kart, Mert'in eline değmesi ve penaltı. İkisi de doğru. Maçın genelindeki pozisyonların ne olduğunu izledikten ve değerlendirildikten sonra net bir şekilde göreceğiz."

Beyler adam çıkmak istememiş, hakkımız da dolmuştu sanırım. Hocayla alakası yok.

Icardi Allahın varsa sakatlanmazsın bro

Açıklamalar eksik yazılmış ,hoca oyuncuya sordum önemli birşey değil dedi ayağındaki banti çıkarınca ağrısı artmış topugunda ağrı varmış
Açıklamanın doğrusu bu şekilde

Üst Alt