GSC Haber - Okan Buruk: "Maç rus ruletine döndü" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Maç rus ruletine döndü"

ndombly ve mertensle başlamak yanlış idi sn buruk. nelson stoperde kaan ortada kerem 10 nrda oynamak suretiyle maça o kdr leş başlamazdık.
mertens o kadarda kötü başlamdı bence yav - ndombele evet top taşıyamadı ama golleride maç başı ve biraz ivmelendiğimizde yedik . takımı çok aptal hale soktu golleri yediğimiz dakikalar

3 puana ihtiyacı olan takım rakip, hocam niye rus ruletine dönüyor oyun o zaman. Şansa bala altın değerinde +1 puan kazandık.

Gt zoruyla 3-3’e getirdiğimiz maçı defans tandemini yine bozarak rakibe verecektin hocam. Adamlar kaleye gelemiyorken 77den sonra pozisyon show yapmaha başladılar. Bozma şu defans artık kaçıncı denemen, olmuyor; tüm denge gidiyor işte. Rus ruletine döndü ama sen Bombacı Mülayim’deki Kemal Sunal gibi adamın elindeki silahı alıp “Bak bu sefer de senim yerine oynuyorum” dedin.

mertens o kadarda kötü başlamdı bence yav - ndombele evet top taşıyamadı ama golleride maç başı ve biraz ivmelendiğimizde yedik . takımı çok aptal hale soktu golleri yediğimiz dakikalar

kerem daha iyi olurdu, enerjik biri lazımdı önde basabilecek. icardi de hayalet gibiyken keremin orda olması daha mühim olurdu bana göre ahbfield.

Okan hoca hata yapıyor ama şuan bu durumda olmamızda da emeği büyük. Okan Hoca beni karışık duygulara sürüklüyor. Çok uçlarda.

kerem daha iyi olurdu, enerjik biri lazımdı önde basabilecek. icardi de hayalet gibiyken keremin orda olması daha mühim olurdu bana göre ahbfield.

şimdi bitmiş maça bakınca öylede bilmiyorum keremde top taşımalarda çok felaket kayıpları oluyor ya da etkisiz paslar (ki gene yaptı bu son ikisini)

bende ilk 11 bekliyordum ayrıda . Sanchezin olmayışı Kaanı stoper yapıp Tor - Ndomb olmasına sebep verdi . Sanchez olsa ilk yarıdaki golleri yemezdik. çorap söküğü gibi efekt yarattı harbiden

Gt zoruyla 3-3’e getirdiğimiz maçı defans tandemini yine bozarak rakibe verecektin hocam. Adamlar kaleye gelemiyorken 77den sonra pozisyon show yapmaha başladılar. Bozma şu defans artık kaçıncı denemen, olmuyor; tüm denge gidiyor işte. Rus ruletine döndü ama sen Bombacı Mülayim’deki Kemal Sunal gibi adamın elindeki silahı alıp “Bak bu sefer de senim yerine oynuyorum” dedin.

bu çok önemli mesele bence

akerimin sol bekte de pek de fayda sağlamadığı da ortada açıkçası

bu çok önemli mesele bence

akerimin sol bekte de pek de fayda sağlamadığı da ortada açıkçası
Aslında Okan Hoca yanlışından çabuk dönebilen, yanlışta ısrar etmeyen bir adam ama bu meselede anlaşılmaz şekilde inat ediyor. Kazımcan bu kadar güven vermiyorsa ve bu denemelerin tek sebebi busa devre arası Rıdvan Yılmaz falan alınsın gerekirse. Uğur Çiftçi bile olur.

Okan Buruk: "Biz Türkiye Ligi'nde top oynuyoruz, onlar Premier Lig'de. Onların fiziksel durumları tabi bizden daha yüksek. Bizim ligimizde top, 45 dakika oyunda kalıyor. Onlarda ise 60 dakika. Bu da önemli."

- "Angelino'yu lig maçlarında göremiyoruz Avrupa'da görüyoruz, bu opsiyonu ile ilgili mi?"

Okan Buruk: "Türkiye Ligi'nde üç Türk oynatmak zorundayız. O yüzden genelde burada tercihlerimizi o bölgede kullanıyoruz, o yüzden Kazımcan ile oynadık."

Okan Buruk: "Parken Stadyumu bizim için önemli, değerli. Hedefimiz gruptan çıkmak. İçeride oynadığımız 3 maçta taraftar bizle atak yaptı, savunma yaptı. Oyun, pozisyon, gol olarak futbol ziyafeti verdik. Onlara iç sahada galibiyet tattıramadığımız için üzgünüm. Hem ligde hem Avrupa'da daha da iyisini yapacağız."

Okan Buruk: "Oyundan çok memnunum. Davinson Sanchez bizim için kilit bir oyuncuydu. Onun olmadığı senaryoda bence iyi oynadık. %58 topa sahip olmayla oynadık. Manchester United'a karşı üstünlük kurabilmek önemliydi.

(Ekleme yaparak) Ayrıca biz Türkiye Ligi'nde oynuyoruz rakip İngiltere'de oynuyor. Fiziksel olarak daha üstün olan rakibe karşı böyle oynamak önemliydi."

- Nelsson, takımdaki stoperler arasında son opsiyon mu?

Okan Buruk: "4. stoper değil tabii ama Kaan'ı bu maçta düşündüm çünkü geriden oyun kurmak çok önemliydi. Çünkü kanat oyuncularıyla baskı yapıyorlardı. Nelsson'a yine güveniyoruz, yine onu oynatacağız. Sadece bu maç özelinde böyle bir karar verdim."

Okan Buruk: "Oyundan çok memnunum. Davinson'un olmadığı senaryoda oyun olarak bence iyiydik. Maçın genelinde oyuna daha çok hükmeden taraftık. Premier Lig takımına karşı bu üstünlüğü kurabilmek önemliydi."

- Skordan bağımsız, oyundan memnun musunuz?

Okan Buruk: "Evet, çok memnunum. Davinson'un eksikliği bizim için kötü oldu ama buna rağmen maçın genelinde Manchester United gibi bir takıma karşı oyuna hükmeden taraf bizdik."

Okan Buruk: "Ndombele'nin çok kötü oynadığını düşünmüyorum. Oyun içerisinde görevini yaptı ama maalesef takım gerideyken oyuncu çıktığında ses çıkabiliyor."

Üst Alt