Okan Buruk | Teknik Direktör - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk | Teknik Direktör

Hazırlık kampında iyi yükleme yapıldığı belliydi maç maç üzerimizden atıp ritim yakaladıkça takım daha da iyi hale gelecek uzun vadede yapılan ağır yüklemelerinde önemi daha iyi anlarız.

Çok çok başarılı.Şenol gibi jesıs gibi inadım inat dötüm kırk kanat demiyor.Angelinoyu oynatmıyor.Barış alperle başlıyor .Takdir ediyorum hocama güveniyorum.Tek handikapı korkusu olur asla korkmamalı hiçbir takımdan .Geçen seneki baskılı ortamd bjk maçında çok korkmuştu sonu kötü oldu.Kormazsa her maçta başarılı olur.
Kadro aitkrqrını oturtmana kadar dener bulunca asla değiştirmez hep aynı kadro Avrupa’da ligde devam eder

kel cenk'in yamaması ve çıkma 6 numarayla çok ciddi işler yapıyor avrupa arenasında. geçen sene torreira'yı hem kafaca, hem fiziken kaybetmemek için kırk takla attı, bu sene onun yokluğuna ve klasik türk yöneticisi işbilmezliğine rağmen takımını sürüklemeye devam ediyor. tek şansı sezona onun kadar hazır bir de saha içi lideri, kalecisi olması.

inşallah hak ettiği gibi bi kadro alınca çok daha başarılı olursun hocam, çalışanın ödüllendirildiğini görmek güzel oluyor.

Bu kulübü en iyi sen bilirsin hoca.

Geçen sezonun 9.su takım, transfer tahtası takım karşısında bunca takviyeye rağmen ilk yarıyı kafa kafaya kapatırsan ömrün uzun olmaz. İstersen 3 yıl üst üste şampiyon yap.

Gereksiz macera arıyorsun, seni severim umarım başına iş açmaz bu tip saçma tercihler. Galatasaray şımarıklığı kaldırmaz ne yazık ki

Üst Alt