Okan Buruk | Teknik Direktör - Sayfa 403 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk | Teknik Direktör

Her zaman dedim yine diyeceğim en az 10 sene daha teknik direktörümüz olmalı hep bir Ferguson arıyorduk daha iyisi yok uzun vadede kazanamayacağı başarı yok.

Bu süreçte hocaya istediği imkanları sağlarsak sadece lig değil Avrupa'da da çok büyük başarılara imza atarız.
Okan Hoca ile gerçekten mümkün. Çok başarılı olduğu gibi, azami derecede uyumlu da bir adam. Herhangi bir yönetici ile geçimsizlik yaşarsa, oklar kesinlikle o yöneticiye döner. Bazıları için bunu diyememiştik zamanında.

Hocanın ciddiyetine, konsantrasyonuna, minicik detaylara dikkat etmesine hayranım. Onun sözünün geçtiği yerde en ufak gevşemeye, rehavete yer yok. Geçen sezon BŞ maçı 7-0 iken objektiflere takılan o yüksek enerjili keskin bakışlar kendisinin özetidir. Öylesine olgun bir kişilik sergiliyor ki kendisini pazarlamaya yönelik bir kıvılcım bile görmedim onca zamandır. Adeta Nirvana' ya ulaşmış Aslan Adam:hat::tbr:🙏🧿

Trendyol Süper Lig'de puan rekoru kırdı
Galatasaray, Süper Lig tarihinde bir sezonda en fazla puan toplama rekorunun yeni sahibi oldu.

İç sahada gol atma rekorunu geliştirdi

Galatasaray, sahasında çıktığı son 35 lig maçında gol bularak kulüp tarihinin en uzun serisini yakaladı.

Kendi rekorunu bir adım ileri taşıdı

Sarı-kırmızılı ekip, ligde üst üste 16. maçını kazandı. Geçen haftaki Yukatel Adana Demirspor galibiyetiyle Süper Lig'de en uzun galibiyet serisi rekorunu kıran Galatasaray, bu başarısına bir zafer daha ekledi.

Evinde bu sezon 18'de 18 yaptı
Galatasaray, Süper Lig'de bu sezon sahasında oynadığı tüm maçları kazandı.

Sahasında 35 maçtır kaybetmiyor
Galatasaray, Süper Lig'de sahasında çıktığı son 35 maçta mağlup olmadı.

Beinsports

Üst Alt