GSC Haber - Okan Buruk'un Morutan Kararı Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk'un Morutan Kararı Belli Oldu

Forumda Morutan'ı satanları gördükçe üzülüyorum. Adam son maçlarda fark yaratan tek oyuncunuz ama Barış, Yunus kadar bile kredisi yok. Şans verilse bu adamın sağ kanatta akacağı aşikar. 10 numarada bile denenebilir Mertens'ten iyi oynayacağına kalıbımı basarım. Adama haksızlık ediyoruz.

Alınan kesin duyumlara göre, mutlak kararını veren Galatasaray teknik heyetinin "kalsın" diyip dememeyi düşündüğüne dair bilgiler geldiğinin öğrenildiğine yönelik haberler geldiğinin söylendiği iddia edildi.

Ben halen hiçbir ROMEN futbolcudan bu kulübe hayır geleceğini falan düşünmüyorum. Bu adamdan da gelmez. Ek olarak triplere giren psikolojisi düşük birisi. Son olarak ta bu yabancı sınırında kalması da saçmalık olur. Zaten oynayamaz.

Şu an 14 yabancı var. Üstüne Fred ve Rashica gelirse 16. Midtsjö gitse 15. Bir sonraki gidecek kişi Morutan gibi gözüküyor maalesef.

Bence hoca baya beğendi beyanlarından da belli oluyor. Sağ kanat, iç orta saha ya da 10 numara alternatifi olarak kadroda kalabilir. Özellikle kapanan takımlara karşı dar alan becerisi ve diagonal paslarıyla rakibin dengesini bozup iş yapabilir. Yabancı sayısında sorun yaşamadığımız sürece gönderileceğini sanmıyorum.
Daha gelecek transferleri saymazsak ve kadroda düşünülmeyen Cicaldau'yu falan dahil etmezsek toplamda 13 yabancı var şu an kadroda.

Icardi ve orta saha geldi mi 15 oluyor. Rashica da gelirse 16. Sürpriz bir satış olmazsa (Zaniolo, Dubois, Nelsson gibi) o zaman doğal olarak üstü çizilecek ilk 2 adam Miçö ve Morutan oluyor maalesef.

Anladığım kadarıyla kadroyu komple koruyup CL de oyuncuları parlatıp ertesi sezon satış işine girmeyi istiyorlar ama mecburi satışlar gerçekleşmek zorunda olacak 2 veya 3 yeni yabancı daha alırsak.

Umarım planlamayı doğru yapıyorlardır.

Kendisini göndermek zorunda kalirsak, ki öyle gözüküyor, kendisi icin uygun ve oynayacagi bir takima kiralanmasi gerekiyor.

Cocuk saf yetenek ve büyük bir potansiyel. Bir gün patlayacagina inaniyorum.

Dar alanda doğru pasları tercih ediyor ve beklenmedik pasları atabilme potansiyeli var.Zani zaten bu konuda 0.Mertenste öyle kilit pas atabilecek oyuncu değil 40 yılda 1 yapar.Morutan 10 numarada denenebilir.

Dar alanda doğru pasları tercih ediyor ve beklenmedik pasları atabilme potansiyeli var.Zani zaten bu konuda 0.Mertenste öyle kilit pas atabilecek oyuncu değil 40 yılda 1 yapar.Morutan 10 numarada denenebilir.
Mertens nasıl kilit pas atamıyor yahu. İlk aklıma gelen Alanya deplasmanı Icardi golü ve içerideki Ankaragücü maçı Gomis golü.

Üst Alt