okan koç - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anlaşılamamıştır diye anlattığını anlamaya çalıştım
Hak vermek istedim
Ama olmadı
Anlamadım
Kısacası sığır diyebilirim

Gecmisinde de tuhaf tuhaf soylemleri yok ise hucuma cikan beklerle forvet 4-3-3 den 6 forvete kadar evrilebilir gibi bisiler anlatmaya calismis ,dil surcmesi olmus ne bu kadar uzamis bu olay anlamadim
Ama dedigim gibi kesin gecmiside sacmalik doludur

Gecmisinde de tuhaf tuhaf soylemleri yok ise hucuma cikan beklerle forvet 4-3-3 den 6 forvete kadar evrilebilir gibi bisiler anlatmaya calismis ,dil surcmesi olmus ne bu kadar uzamis bu olay anlamadim
Ama dedigim gibi kesin gecmiside sacmalik doludur
4-3-3 de forveti 6 ya çevirmiyor, 3-3-6 diyor nasıl kıvırsa kurtaramaz!

Okan koç‘u yedirmeyiz. Zaten yetersiz, niteliksiz ve kalitesiz türk spor medyasi ve kültüründe en azindan komik ve seyircileri güldüren bir „yorumcu“ ;D

4-3-3 de forveti 6 ya çevirmiyor, 3-3-6 diyor nasıl kıvırsa kurtaramaz!

Ula hicmi basiniza gelmedi diyeceginizle dediginiz uymadigi 4-3-3 cikarsa hucuma bekler 2-3-5 hatta city barca 1-11 gibi oluyor.

Adamin anlatmaya calistigi sey bu kafa gitmis cokta matah bisiymis gibi herkes yardirmis.
Ucuz siyaset {[(bence)]}

bu mal da ekranlara çıkıp para kazanabiliyor ya baska da bişe söylememek lazım. spor yorumculuğunun geldiği nokta. gerçi zaten hiçbir zaman iyi olmamıstı ama en dibi bu mallar sayesinde gördü.
cahil insana hatasını söylediğinde dinlemez sinirlenir. aha bu salağında sonlara doğru tepkisi de bu yüzden.

Zeki uzundurukan: gs 30 milyon taraftarı var
O koç: Beşiktaşında

Ya sonra küfürün adı günah oluyor..
Yaprağımın başı var..
En fazla taraftar sayınız 10-15 milyon arası..
Yarısı da kırmızı ışıklarda..
İlla Galatasaray’la sidik yarıştırmaya çalışmasanız olmaz.
Daha da ezik olduğunuzu düşünüyoruz siz böyle yapınca
Bakın çok değil 1 ay önce ne demişim
Tipik 1 cimnastikçi işte :giggle:

Ula hicmi basiniza gelmedi diyeceginizle dediginiz uymadigi 4-3-3 cikarsa hucuma bekler 2-3-5 hatta city barca 1-11 gibi oluyor.

Adamin anlatmaya calistigi sey bu kafa gitmis cokta matah bisiymis gibi herkes yardirmis.
Ucuz siyaset {[(bence)]}
kardeş başına gelen şey 3-4-3 yerine 3-4-4 demesi gibi bişey değil. Savunma bence.

Zeki uzundurukan: gs 30 milyon taraftarı var
O koç: Beşiktaşında

Ya sonra küfürün adı günah oluyor..
Yaprağımın başı var..
En fazla taraftar sayınız 10-15 milyon arası..
Yarısı da kırmızı ışıklarda..
İlla Galatasaray’la sidik yarıştırmaya çalışmasanız olmaz.
Daha da ezik olduğunuzu düşünüyoruz siz böyle yapınca
bu cahilin tvde tutunabileceği tek dal bjk fanatizmi

çünkü aşırı cahil, konuşmasını bilmiyor, futbol kariyeri bjk mi bize mi geleceği tartışması dışına çıkmamış bomboş 1 herif

ne kadar çok agresif şekilde bjkyi savunursam, her lafın içinde bjknin büyüklüğünü söylersem taraftar beni o kadar çok sever bu sayede iş bulurum kafasında

Valla Beşiktaşlı olup az saçmalayan bir Ali Ece bir bu vardı bu da delirmiş. Karşısında da Evrenle Uğur var yani Turgay ve Emre gibilerle muhattap olsa napardı kimbilir.

Aslinda ikili tartismalara girmek istemem ama buna iyi yorumcu ve futbol bilgisi var diyorsan benim futbol bilgim yerine kendi futbol bilgini sorgulamalisin.

„Oppo‘nun 87 milyar dolar para akisi var“ ifadennicin de hala cevap bekliyorum. Habi bana „bilgin olmadan fikrin var“ ithaminda bulunuyordun ya ;)

Uzaya kasksız çıkıp geri dönen Beşiktaşlılardan. Kaskla çıksa bu kadar sıkıntı olmazdı olmazdı. Tiner de işte aynı işi görüyor. Oksijen azalınca uzay boşluğuna merhaba oluyor beyin.

Oksijenle bağınızı kesmeyin.
Kamu Spotu

Aslinda ikili tartismalara girmek istemem ama buna iyi yorumcu ve futbol bilgisi var diyorsan benim futbol bilgim yerine kendi futbol bilgini sorgulamalisin.

„Oppo‘nun 87 milyar dolar para akisi var“ ifadennicin de hala cevap bekliyorum. Habi bana „bilgin olmadan fikrin var“ ithaminda bulunuyordun ya ;)
evet bir dönemler doğru noktalara değiniyordu sonra sapıttı, sen her şeyi günlük değerlendirdiğin için kafanın basmaması normal, senin futbol bilgin olmadığı için sorguladığım bir şey yok kahvedeki dayılardan farksızsın ve tek bildiğin aklına gelen her boş şeyi yazmak.

Evet o seviyede bir ciro elde etmişler dönemini bilmiyorum, geçen yılki karları da 150 milyon dolar ayrıca mesajını görmedim ha onu da geçtim görsem de cevap vermek zorunda değilim sen kimsin de beni sorguluyorsun? Tavırlarına dikkat et sonun kötü olmasın.

Son düzenleme:

Net bilgim yok ama 36 milyon cihaz satisi olmus bu sene
Bagli oldugu grup bbk mi ne
Bence vardir o rakamlar

Üst Alt