Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti 4 Yıl Daha Galatasaray'da

Baha, bir link ya da bir video koyamadığın sürece Mahmuti oyuncuları suçladı, Mahmuti oyunculara çamur attı gibi söylemlerde bulunma senden başka hiç kimseden duymadık nedense böyle bir şey.

Tugay, sadece bu arkadaş için söylemiyorum ama son iki senedir takımın varlığından bile haberi olmayan insanlar Beşiktaş'a elendi diye bu takımı hor görmeye başladı. Bod****er'ları, Malik Dixon'ları (süper oyuncuydu o ayrı) kimse hatırlamıyor tabii. B.k atmak daha kolay. 8. sıradan play-off'a girdik diye sevinirdik, Efes maçlarına 30 sayı olmaz fark inşallah diye bakardık.

Yani ne bekleniyor anlamıyorum, bu takım küme düşme tehlikesinden gelecek. 2 senede lige ambargo koyacak, Euroleague final-fouru mu oynayacaktı? Hiç mi basketbol izlemiyorsunuz? Şimdi ben suçlu olacağım ama bu kafa yapısına tahammül edemiyorum artık.

Tugay, sadece bu arkadaş için söylemiyorum ama son iki senedir takımın varlığından bile haberi olmayan insanlar Beşiktaş'a elendi diye bu takımı hor görmeye başladı. Bod****er'ları, Malik Dixon'ları (süper oyuncuydu o ayrı) kimse hatırlamıyor tabii. B.k atmak daha kolay. 8. sıradan play-off'a girdik diye sevinirdik, Efes maçlarına 30 sayı olmaz fark inşallah diye bakardık.

Yani ne bekleniyor anlamıyorum, bu takım küme düşme tehlikesinden gelecek. 2 senede lige ambargo koyacak, Euroleague final-fouru mu oynayacaktı? Hiç mi basketbol izlemiyorsunuz? Şimdi ben suçlu olacağım ama bu kafa yapısına tahammül edemiyorum artık.

Öyle be abi. Mantık biz ligin favorisiydik neden şampiyon olamadık e biz gökten ligin favorisi olarak mı indik bizim 3 katımıza takım kuran Efes'in, 2 katımıza takım kuran Fenerbahçe'nin, bizimle aynı bütçeye oynayan (1-2 milyon fark yoktur bile) Beşiktaş ve Banvit'in arasından nasıl favori olarak sıyrıldık demiyorlar tabi. Takım 2 yılda sıfırdan kurulmuş ilk yılında 30 yıl sonra final oynamış, ikinci yılında 40 yıl sonra ligi lider bitirmiş, 20 yıl sonra kupa kaldırmış, tarihinde ilk kez Euroleague'e katılmış Euroleague şampiyonuna averajla geçllerek Top 8'i kaçırmış ama bunların hepsi bırakılıyor şampiyonluk gelmedi diye takım başarısız Mahmuti kötü koç oluyor. Mahmuti'den önce şampiyonluğu ağızlarına alamayacak adamlar Mahmuti'yi beğenmez oldu. :)

O günleri geçtim yere göğe sığdıramadıkları Ergin Ataman'ın sadece 2 yıl önce 23 milyon € bütçeyle 8 yabancı alıp bir halt yiyemediğini de bilmezler mesela bunlar.

Öyle be abi. Mantık biz ligin favorisiydik neden şampiyon olamadık e biz gökten ligin favorisi olarak mı indik bizim 3 katımıza takım kuran Efes'in, 2 katımıza takım kuran Fenerbahçe'nin, bizimle aynı bütçeye oynayan (1-2 milyon fark yoktur bile) Beşiktaş ve Banvit'in arasından nasıl favori olarak sıyrıldık demiyorlar tabi. Takım 2 yılda sıfırdan kurulmuş ilk yılında 30 yıl sonra final oynamış, ikinci yılında 40 yıl sonra ligi lider bitirmiş, 20 yıl sonra kupa kaldırmış, tarihinde ilk kez Euroleague'e katılmış Euroleague şampiyonuna averajla geçllerek Top 8'i kaçırmış ama bunların hepsi bırakılıyor şampiyonluk gelmedi diye takım başarısız Mahmuti kötü koç oluyor. Mahmuti'den önce şampiyonluğu ağızlarına alamayacak adamlar Mahmuti'yi beğenmez oldu. :)

O günleri geçtim yere göğe sığdıramadıkları Ergin Ataman'ın sadece 2 yıl önce 23 milyon € bütçeyle 8 yabancı alıp bir halt yiyemediğini de bilmezler mesela bunlar.

Mantık öyle bir mantık ki peki rakiplerinin çok gerisinde bir bütçeyle kim favori yaptı bu takımı diye sorsan havaya bakıp ıslık çalacak bir mantık. Ben mi yaptım acaba, yani bu yazılanlara göre Oktay Mahmuti yapmamış bu çok açık. Takım küme düşme potasından Euroleague'de çeyrek finale kalma maçına ışınlanarak gelmiş.

Bu arada Rakocevic, izlediğim Montepaschi maçlarında gayet güzel takım oyunu oynuyordu :) Gerçi Efes'te sorunlar başka, Ergin Ataman'a çok da suç bulmuyorum, beğendiğim bir koçtur. Yalnızca karakterinden pek hoşlanmam. Ama görüldüğü gibi kimsenin elinde sihirli değnek yok.

Ayrıca aklıma gelmişken, Beşiktaş serisinde takımı yalnız bırakan taraftarın söylenmeye zerre kadar hakkı yok.

Mantık öyle bir mantık ki peki rakiplerinin çok gerisinde bir bütçeyle kim favori yaptı bu takımı diye sorsan havaya bakıp ıslık çalacak bir mantık. Ben mi yaptım acaba, yani bu yazılanlara göre Oktay Mahmuti yapmamış bu çok açık. Takım küme düşme potasından Euroleague'de çeyrek finale kalma maçına ışınlanarak gelmiş.

Bu arada Rakocevic, izlediğim Montepaschi maçlarında gayet güzel takım oyunu oynuyordu :) Gerçi Efes'te sorunlar başka, Ergin Ataman'a çok da suç bulmuyorum, beğendiğim bir koçtur. Yalnızca karakterinden pek hoşlanmam. Ama görüldüğü gibi kimsenin elinde sihirli değnek yok.

Ayrıca aklıma gelmişken, Beşiktaş serisinde takımı yalnız bırakan taraftarın söylenmeye zerre kadar hakkı yok.

Rakocevic yine iyi Nachbar gibi bir adam ne hale geldi. :)

" Bir BJK ye yenildik " lafı çok komik...BJK ye yenilmek, hemde 3 kez, elenmek demek. Yani şampiyon olamamak. Kimse sen lider bitirdin diye kupa vermiyor. Diğer maçları kaybet, önemi yok ama finallerde seriyi kazacaksın. Kazanamazsan başarısızsın. Bitti gitti.

Devamını getiremezsen, CSKA ve OLY galibiyetleri FB nin Man. Utd galibiyetinden farklı olmaz. İstediğin kadar yen üst tura çıkamadıkça önemi yok...

Mahmudi geçen seneden beri takıma hava getirdi. Bu doğru ancak devamını getiremedi. Efes ve Fülker in bu kadar formsuz olduğu bir sezonu kaçırmak aptallık. BJK bütün sezon yattı, finallerde döktürüyor. Kimse şans vermiyordu, adamlar şampiyon sayılır. Önemli olan play off. Gerisi hikaye.

Bu arada, eğer twitter da yazılanlar gibi Mahmuti maaşının 2-3 kat arttırmak istiyorsa ayıp etmiş olur. Nasıl olsa kokusu çıkar.

Herkes aynı düşüncede olmak zorunda değil

BAzıları beğenir bazıları beğenmez.KAldıki beğenmemek içinde ortada hiç bir neden yokta denemez oktay mahmudi için

Atılıma geçen takım tekrar sil baştan başa dönmesi en büyük nedendir.Ha bu benim için büyük neden olur başkaları için küçük neden olur.Bakış açısı farklılığı

5 numara eksikliği ve bir türlü doldurulamaması,ender serinin 3. maçında üst üste 3 pozisyonda ersek ile birebir kalmaları,son maçta endere 37 dakka tahammül etmeler falan filan aslında küçük detaylar.Büyük detay bu takımın seneye eurolige gitme şansının çok küçük olması

Yönetimde şuan tüm bunları değerlediriyor olabilir.Bayanların sponsoru yok,voleybolda iki dalında sponsoru yok,bütçe ayrımı futbola görede yapılacak,Herşey bir sorun ve detaylı

Ayrıca burdada bir ölçek olduğunu düşünmüyorum.Basketbolu sen benden daha iyi biliyorsun veya ben senden daha iyi biliyorum ölçeği :D Herkes görebildiği şeyi görüyor ve yorum yapıyor.Saygı duymak en doğrusu

Ya arkadaş hadi beğenmiyorsunuz da iftira atmak niye? Kim duymuş bugüne kadar oyuncuları suçladığını? Oyuncular sizin verdiğinizin 10 katı değer veriyor hocaya, bi tarafınızdan atmayın. Daha kötüsü ise Ergin Ataman'a sihirbaz denmiş, kendisine bi gıcığım yok Galatasaraylı diye sempati de duyardım eskiden ama 1 seneyle onu sihirbaz yapıp da Mahmuti'nin hiçbir başarısı yokmuş gibi göstermek komik.

Bu arada, eğer twitter da yazılanlar gibi Mahmuti maaşının 2-3 kat arttırmak istiyorsa ayıp etmiş olur. Nasıl olsa kokusu çıkar.

Bırakın bu işleri yahu.Yukarıda kendince eleştirmişsin ona bir yere kadar saygı duyalım da,istemiyorsun diye adama b.k atamazsın.Biraz takip etsen zaten sözleşmesini,yeni sözleşme için geçen ücreti bilir,aptal aptal dedikodularla Mahmuti'ye çamur atmazdın.

Nasıl gidiyor?

Para polemiği çıktı, bitti, küfür polemiği çıktı, bitti.

Yeni polemiklere hazırız, artık verebilirsiniz. Hafta sonu bol bol dinlenip sinirlerimizi yatıştırdık, tekrar gerebilirsiniz.

14.05 - 11.06

Not: Dany Nounkeu kesin mi? Bir problem yok değil mi? Her gün yeni bir bilgi.

Hala sozlesme imzalanmadi. Basketbol subesinini yonetenler AMK (Acimasiz - Mert - Korkusuz). Saka gibi yahu olacak gibi degil!

Sayın Aysal özel işlerini ve tatilini bitirdiyse koç ile şu şözleşmeyi imzalayabilir mi bir zahmet?Koç,başkanın keyfini bekliyor çünkü hala.

Resmen koçla dalga geçiyorlar. İş artık terbiyesizlik sınırına geldi.

Umarım Fener görüşmeye başlar Oktay Hoca'yla belki o zaman imzaalrız sözleşmeyi.

1 ayda bu kadar değişirmi bir branş arkadaş ya. Ne koç var takımın başında ne basketbol yöneticisi ne de yeni sezon için herhangi bir hazırlık.

Rezillik yeminle

Başkanla görüşmeye menajerini yolladı diye haber yaptırdılar,çok para istedi diye haber yaptırdılar,yönetime küfür etti diye haber yaptırdılar,sırada ne var acaba?

Hoca gider kalır ayrı ama bu kadar terbiyesizliğin anlamı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt