Oktay Mahmuti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

iyi alla alla yanlis yazmisim yuzume mi vurmaniz gerekir hatami ?

ben begenmiyorum arkadasim gonlumden gecen koc da stan van gandy ya da dallasi sampiyon yapan koc

unal aysal varken mumkundur merak etme

Stan van Gundy. :)

Yahu NBA çok ayrı bir dünya. Ya haberdar değilsiniz ya da kulaktan dolma konuşuyorsunuz. NBA'de tutunamayan T.Kinsey'nin burada neler yaptığını görüyoruz. Draft'ta seçilmeyen Shipp'in ligimizin elit kısalarından olduğunu görebiliyoruz. Ünal Aysal bir insan. Kaynakları belli olan bir insan. Şöyle anlatayım, Premier Lig'de Manchester United forması giyen bir oyuncu şimdi Ünyespor'a gitmez değil mi? Ünyespor'un başkanı ne kadar zengin olursa olsun. Gelirse, ancak vizyon darlığı olur ki ne SVG ne de Rick Carlisle öyle insanlar değil. Daha mantıklı olun lütfen. Galatasaray taraftarına yakışan uçukluk, hayalperestlik değil ayağı yere basmaktır.

Oktay Mahmuti'nin yaptıklarını beğenmeyen birisi zaten ya açgözlüdür ya da daha önceleri takımın nerede olduğunu bilmiyordur. :)

Seneye bizimle kal hocam. :( Bizi bırakma lütfen. Basket takımımız seninle anlam kazandı. İnşallah seneye çok iyi bir kadroyla çok büyük başarılar imza atacağız.

Bahsettiğin geleneği bir yılda kazandırdın hocam.

Bir Fenerli kelin açıklamalarına bir de reisin açıklamalarına, çok büyük bir karakter her şeyden önce.

Sana bu ses feda olsun Oktay Hocam.

Sesimdem oldum ama hakkının binde birini ödeyebildiysek ne mutlu bize.

Alkışların en büyüğü sana.

:005::005::005::005::005::005::005::005::005::005::005::005::005::005::005::005::005:

Üst Alt